Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Týždeň zdravia a 10 alebo až 20 rehabilitačných procedúr v horskom hoteli Rysy.

9
Popis ponuky

Hotel Rysy leží v pokojnej horskej oblasti, len 1 km od termálnych kúpeľov Bukowina a 3 km od centra obce Bukowina Tatrzanska. Toto profesionálne vybavené rekreačné centrum poskytuje svoje služby turistom a dovolenkárom už mnoho rokov.

Rysy sa môžu pochváliť mimoriadne výhodnou polohou, ktorá umožňuje ľahký prístup k obľúbeným miestnym atrakciám - krásnym turistickým trasám, geotermálnym kúpaliskám a aquaparkom a v zime aj k lyžiarskym vlekom. Hotel je ideálnym východiskovým bodom pre horské túry.

Hotel ponúka praktické a elegantné ubytovanie. Každá izba má TV a vlastné sociálne zariadenie - kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Bohaté raňajky formou bufetu a chutnú domácu stravu s rôznymi sezónnymi a regionálnymi jedlami si hostia veľmi pochvaľujú. Personál je známy svojimi priateľskými a profesionálnymi službami, ktoré prispôsobuje individuálnym potrebám dovolenkárov.

Bazén

Pobyt v horskom hoteli s bazénom? Dokonalý recept na zdravý a aktívny odpočinok. Plávanie je fyzická aktivita odporúčaná predovšetkým lekármi a fyzioterapeutmi. Ideálna pre deti, dospelých i seniorov. Najväčšou výhodou plávania je jeho celkový účinok na uvoľnenie chrbtice, formovanie postavy, zlepšenie fungovania kardiovaskulárneho a nervového systému. Významným pozitívnym efektom pravidelného používania bazénov a hydromasáže je aj strata telesného tuku. Krytý bazén v hoteli Rysy je moderný, bezpečný a vyhovuje všetkým súčasným hygienickým požiadavkám.

 • Rozmery: 8 x 13 m
 • Hĺbka: 60 - 180 cm
 • Teplota vody: 30 °C

Hotel Rysy chce svojim hosťom ponúknuť celý rad rehabilitačných služieb, preto tu nájdete aj tieto zariadenia a procedúry:

 • Svetelná terapia
 • Magnetická terapia

 • Jacuzzi

 • Ozón
 • Sauna

 • Klasické masáže
 • Lymfatické masáže

 • Biliard
 • Stolný tenis
 • Posilňovňa

 • Relaxačné kreslo
 • Laserová terapia

Hostia majú možnosť prenájmu miestnosti na konferencie, firemné stretnutia, prezentácie alebo vedecké sympóziá.

Termy Bukowina (1 km)

Termy Bukowina sú obľúbeným miestom vodného relaxu. Nájdete tu celoročne otvorené termálne bazény (spolu až 20 bazénov s teplotou vody 30-36 °C) a až 8 druhov sáun. Ponoríte sa do vody, ktorá obsahuje 28 minerálnych látok a extrahujú ju z hĺbky 2 400 m od severozápadného svahu Wysokie Wierch. Má výborný vplyv na pokožku, upokojuje podráždenie a urýchľuje hojenie zápalov. Otvorené majú denne od 9.00 do 22.00 hod.

Terma Bania (7 km)

Akciu na vstup do SPA komplexu Terma Bania nájdete TU.

Terma Bania je komplex bazénov, ktorý kombinuje výhody aquaparku a termálnych kúpeľov. Vnútorné i vonkajšie bazény sú naplnené termálnou vodou, pričom sa teplota udržiava medzi 34 - 38 °C po celý rok. Je rozdelená do niekoľkých zón a saunária (fínska sauna, parný kúpeľ, kamenná jaskyňa, old style highland sauna, ruská sauna, ochladzovací bazén, tepidárium).

Fun Zóna pre milovníkov vody, ideálna pre rodiny s deťmi. Nájdete tu 2 vnútorné bazény a 1 vonkajší bazén s termálnou vodou s teplotou 34 °C - 38 °C, celoročné šmýkačky, vodný kolotoč, delá a kaskády, bazén s falošnými vlnami, jaskyňu s gejzírom, vodopád, masážne lavice, masážne stanovištia, 2 vírivky, vnútorný detský bazén so samonafukovacími vedierkami, vodným ježkom, vodným dáždnikom a vodné detské ihrisko

Relaxation Zóna s výhľadom na krásnu panorámu Vysokých Tatier. Sú tu 2 vnútorné bazény spojené s 2 vonkajšími bazénmi s termálnou vodou s teplotou 34 °C - 38 °C, široká škála zariadení pre vodné masáže: gejzíry, masážne stanovištia, vodné delá, kaskády, vodné lehátka, vodné trysky, protiprúdy, vírivka po celej dĺžke vnútorných a vonkajších bazénov

Goracy Potok (10 km)

Akciu na vstup do termálnych kúpeľov Goracy Potok nájdete TU.

V komplexe nájdete viac ako tucet bazénov s liečivou termálnou vodou, suché a parné sauny aj bahenné kúpele. Každý si vie vybrať niečo pre seba. Fontány, vodotrysky, vodné masáže a gejzíry zaručujú skvelú zábavu pre deti i dospelých. Deti si to v aquaparku maximálne užijú, je pre nich pripravených množstvo atrakcií.

Voda v bazénoch je ošetrovaná pomocou UV lampy, takže sa do nej nepridávajú žiadne chemické látky. V ponuke nájdete aj suché a parné sauny. Blízko strediska je i lanový park.

Chocholowskie Termy (21 km)

Akciu na aquapark Chocholowskie Termy nájdete TU.

Areál Chocholowskie Termy je s rozlohou vodnej plochy 3000 m² najväčším kúpeľným komplexom v regióne Podhale. Voda v bazénoch je čerpaná z hĺbky takmer 3 600 metrov a obsahuje mnoho zdraviu prospešných látok, ako je síra (S), vápnik (Ca), horčík (Mg) či sodík (Na). Čaká vás veľké množstvo atrakcií, vonkajšie aj vnútorné bazény, v susedstve trávnaté plochy. Deti sa tu dosýta vybláznia a ani chvíľu sa nebudú nudiť.

Atrakcie v aquaparku:

 • Bazénová zóna - vírivky, vonkajšie bazény, šmykľavky...
 • Liečivá zóna - tepelné sudy s liečivou termálnou sírnou vodou alebo termálny bazén so slanou jódovou vodou
 • Saunová zóna - sauna s vyhliadkovou terasou, BIO sauna s borievkou, suchá sauna s vodným mlynom, parné kúpele
 • Zóna Wellness & Spa - vodné procedúry, bahenné zábaly i masáže

Zakopané

Zakopané je mesto v južnom Poľsku s približne 28-tisíc obyvateľmi. Leží na úpätí Tatier. Pozrieť si tu môžete viaceré cirkevné stavby, cintorín na Peksovym Bryzku alebo múzeum. Taxíkmi alebo konskými povozmi sa dostanete k lanovke, z ktorej je úžasný výhľad na okolité hory. Ten budete mať aj z vrcholu známej Gubalowky. Ak chcete skúsiť aj vodný živel, vyberte sa do miestneho aquaparku.

Kościeliska dolina

Druhá najdlhšia dolina poľských Tatier s rozlohou 35 km2. Jej najvyšší bod je vo výške 2 159 m. n m. Do doliny často jazdia autobusy verejnej dopravy, ale dá sa tam dostať aj pešo alebo na konských povozoch a saniach - podľa ročného obdobia.

Morskie Oko

Morskie Oko je najväčšie a najnavštevovanejšie tatranské jazero. Vedie z neho trasa na Rysy - najvyšší vrch Poľska (2 499 m. n m.). Ide o pomerne náročnú, no napriek tomu obľúbenú trasu.

Hala Gąsienicowa

Hala Gąsienicowa je veľká alpská lúka, ktorá zaberá podstatnú časť údolia Gąsienicowa. V minulosti bola domovom pastierov, ktorí tu chovali jahňatá. Je to obľúbené turistické miesto, keďže ponúka trasy rôznej náročnosti pre začiatočníkov aj skúsených turistov.

Dolina Chochołowska

Chocholowska je jednou z najdlhších dolín v Západých Tatrách a medzi turistami je taktiež veľmi obľúbená. Obzvlášť krásna je na jeseň, keď má tráva na svahoch zlatistú farbu popretkávanú srieňom po nočných mrazoch. Po údolí vedie asfaltová cesta vhodná pre cyklistov. Samotné údolie je husto zalesnené. V podstate jediným vyhliadkovým miestom je malebná Chocholowska Polana, v ktorej sa nachádza aj niekoľko historických budov. V oblasti údolia je stále rozšírený chov oviec.

Kasprowy Wierch

Tento vrch sa medzi lyžiarmi stal takým populárnym, že na ňom v roku 1936 spojazdnili jednu z prvých lanoviek v Európe. Na vrchole sú rôzne reštaurácie a informačné centrá, ako aj meteorologické a astronomické observatórium.

Giewont

Giewont leží v oblasti poľského Tatranského národného parku. Spája sa s legendou o spiacich rytieroch, ktorí sú pripravení prebudiť sa, pokiaľ bude Poľsko v ohrození. Tvar hory pripomína niektorým práve takéhoto spiaceho rytiera.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

47
33
39
84