Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

3-fázové účinné zoštíhľovanie a tvarovanie postavy v salóne Beltempo.

51
Popis ponuky

Ultrazvuková kavitácia je najmodernejšou neinvazívnou alternatívou chirurgickej liposkucie a predstavuje účinný a predovšetkým bezbolestný spôsob boja proti tukovým vankúšikom a celulitíde. Táto metóda dokáže odbúravať telesný tuk a efektívne tvarovať postavu bez použitia ihiel a skalpela. Jej obrovskou výhodou je, že dokáže ubrať na centimetroch aj na miestach, kde žiadna diéta ani cvičenie nie sú účinné.

Počas ošetrenia sa po pokožke krúživými pohybmi prechádza masážnou hlavicou, ktorá pomocou koncentrovanej energie (KAVITY) v podkoží rozbíja membrány (rozrušuje steny) tukových buniek. Tie implodujú (zrútia sa do seba) a následne sa dostávajú do medzibunkového priestoru, odkiaľ sú lymfatickým systémom vyplavené z organizmu. Keďže táto energia je presne cielená, nedochádza k žiadnemu poškodeniu tkaniva ani pokožky. Metóda je vhodná na odstraňovanie lokálneho tuku a na zmierňovanie prejavov celulitídy, či remodeláciu postavy.

Z hlavice sa do podkožia dostáva 7-polárna rádiofrekvencia. Tá priamo pôsobí na kolagén v pokožke, ktorý obaľuje zhluky tukových buniek. Kolagén je narušený a pokožka sa vypína a nevzhľadné hrbolčeky miznú. Preto používame rádiofrekvenciu v kombinácii s lipolaserom, ktorý lokálne podporuje metabolizmus a odplavovanie škodlivín z tela, čím výrazne zvyšuje účinok samotnej kavitácie. Rádiofrekvenciou zároveň spevňujeme pokožku tela.

Vákuum pôsobí tak, že nasáva pokožku, spôsobuje drenáž tukových buniek, stimuluje cievne zásobovanie. Technológia vákua výrazným spôsobom zlepšuje stav pokožky, ktorá sa naťahuje, podkožný tuk sa stáva terčom, čo vedie k zníženiu nahromadenej tukovej vrstvy, pomáha pri rozbíjaní tukových zásob v bunke a ich odplavovaní z tela.

 • V deň termínu ošetrenia odporúčame zvýšiť príjem vody, polhodinu pred ošetrením vypiť cca 0,6 -0,8 litra vody.
 • Prvému ošetreniu predchádza konzultácia a meranieproblematických oblastí. Ďalšie meranie ošetrovaných partií robíme vždy pred nasledujúcim ošetrením, nikdy nie tesne po ošetrení.
 • Nasleduje 3-fázové ošetrenie vybraných oblastí:

  1. Rádiofrekvencie

  2. Ultrazvuková kavitácia

  3. Vákuová rádiofrekvencia

  (na jednom sedení sa ošetrujú najviac dve oblasti)

Po ukončení ošetrenia, aj v dňoch medzi ošetreniami odporúčame dodržiavať pitný režim, telo potrebuje veľa vody a cca 48 hodín na vyplavenie tukov z tela.

Výsledok ošetrenia vo veľkej miere závisí od schopnosti organizmu odbúrať uvoľnené tukové bunky cez lymfatický systém. Klienti preto absolvujú 3-fázové ošetrenie požadovaných partií, aby sa dosiahol požadovaný výsledok a aby bezprostredne potom lymfatický systém dokázal vyplaviť všetko nežiadúce z tela von.

 • kardiostimulátor a kovové časti v tele
 • poruchy zrážanlivosti krvi
 • tehotenstvo, dojčenie
 • diabetes
 • onkologické ochorenia
 • zápalové ochorenia v mieste ošetrenia
 • herpes, iné aktívne infekcie, AIDS a HIV
 • epilepsia a iné neurologické poruchy
 • ekzém v mieste ošetrenia
 • nedávne aplikácie kyseliny hyalurónovej

39 €
80 €

Vyprší
26.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39 €
80 €

Vyprší
26.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
80
Práve prezerá 38 ľudí
58
80