Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Balíček prírodných produktov na posilnenie imunity.

33
Popis ponuky

Harmanček

Harmanček zbavuje organizmus jedovatých látok. Znižuje aj obsah cholesterolu v krvi. Uplatňuje sa pri žaludočných a črevných ťažkostiach, chrípke, nádche, vonkajších zápaloch a kožných ekzémoch, popáleninách, hemoroidoch.

Šípky

V medicíne aj ľudovom liečiteľstve sa užíva ako bohatý zdroj vitamínov, ktorý priaznivo ovplyvňuje zdravotný stav a imunitu organizmu. Priaznivo pôsobí na látkovú premenu pri jarnej únave, pri infekčných chorobách, spojených najmä s horúčkami a pri intoxikáciách, preventívne na zvýšenie odolnosti proti chrípke, lámavosti kapilár, paradentóze, ateroskleróze, na hojenie zlomených kostí, zlehojacich sa rán atď.

Žihľava dvojdomá

Používa sa pri chorobách močových ciest, do urologických čajov s močopudnými účinkami, pri chorobách dýchacích ciest, na zvýšenie tvorby mlieka, povzbudenie látkovej výmeny a jarné prečistenie organizmu, zvonka na popáleniny, vredy, preležaniny, ekzémy, vyrážky.

Rebríček obyčajný

Jeho zloženie pozostáva predovšetkým z aromatických silíc, látku s názvom achilín, triesloviny, ale i flavonoidy, ktoré chránia bunky pred oxidačným stresom, ktorý spôsobuje nielen starnutie, ale i rozvoj mnohých ochorení. Okrem toho však rebríček obsahuje aj zaujímavý kokteil vitamínov skupiny B, ktoré

podporujú obnovu buniek. Sú nevyhnutné pre správne fungovanie metabolizmu a premenu látok. Myší chvost je naozaj bohatý na cenné látky, ktoré dokážu organizmu nielen pomôcť s mnohými ochoreniami, ale zároveň pôsobiť ako účinná prevencia pred rozvojom a prepuknutím akútnych či chronických problémov.

100 % šťava z Aloe Vera 500 ml

Aloe vera - 100 % Bio šťava má jemnú chuť bez výraznej arómy a je vyrobená najmodernejšou metódou spracovania, aby sa získalo maximum účinných látok. Aloe vera je rastlina obsahujúca mnoho dôležitých látok - vitamíny, aminokyseliny, enzýmy, mono a polysacharidy. Tieto látky poskytujú Aloe vera priaznivé vlastnosti.

Dávkovanie

Užívajte 20-50 ml 2x denne 1 hodinu pred jedlom. Možno riediť vodou, ovocnou šťavou alebo užívať neriedené. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov. Aloe Vera podporuje prirodzenú obranyschopnosť. Patrí medzi antioxidanty, prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom ak normálnemu stavu pokožky. Potláča duševnú a telesnú únavu. Detoxikuje organizmus, prispieva k normálnej funkcii črevného a tráviaceho traktu. Normalizuje hladinu glukózy v krvi.
19,90 €
29,90 €

Vyprší
31.3.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
29,90 €

Vyprší
31.3.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
80
33
81