Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Akcia v Pizzérii Belmondo! Druhá PIZZA LEN ZA 1€ - až 15 kupónov na druhú pizzu za 1€.

79
Popis ponukyObjednaj si pizzu v Pizzérii Belmondo a druhú dostaneš len za 1€ vďaka tejto zľavovej brožúre! Taký je slogan najuletenejšej akcie v Čadci a okolí. Získaj kupóny 1 + 1, vďaka ktorým sa naješ za polovicu! Čaká na Teba bohatý výber tých najchutnejších pízz v okolí.

Patríš medzi pravidelných návštevníkov pizzérií alebo si radšej objednáš svoju obľúbenú pizzu priamo domov? Pizzeria Belmondo v Čadci v spolupráci so Zľavapreteba.sk si pre vás pripravila zľavové kupóny, vďaka ktorým získaš každú druhú pizzu len za 1€!

Pomôž si a poteš svoju peňaženku kedykoľvek dostaneš chuť na dobré jedlo. Poznáte to. Neskorý príchod z práce, prázdna chladnička alebo len pokojný oddych pri obľúbenom športovom prenose s kamarátmi. Objednajte si pizzu s dlhoročnou tradíciou výroby.

Kupóny na pizzu za 1€ môže využiť ktokoľvek. Nie sú na meno, takže o chutný darček máte postarané. Vďaka zľavovým kupónom na pizzu Belmondo šetríte na každej objednávke počas celého roka!

Čo získaš s touto zľavovou brožúrou?

  • až 15 kupónov na druhú pizzu za 1€
  • skvelý darček pre seba a známych

Ako uplatniť zľavovú brožúru do Pizzérie Belmondo?

Pri zakúpení 2 pízz získava zákazník druhú pizzu podľa vlastného výberu len za 1€. Akciu môžete uplatniť aj pri objednávke viacerých pízz. Napríklad kúpite 4 pizze, platíte iba 2.

  • akcia platí na osobný odber do krabice
  • akcia platí aj na donáškovú službu
  • pri objednávke informujte prevádzku, že máte zľavové kupóny od Zľavapreteba.sk

Nezmeškaj svoju zľavu! Na predaj je obmedzený počet zľavových brožúr. Preto neváhaj a klikni na tlačidlo "Kúpiť" a už dnes využi svoj prvý kupón.

Kupóny môžete uplatniť až do 31.12.2020 !
25 €
120 €

Vyprší
7.6.2020
Kúpené
20x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
25 €
120 €

Vyprší
7.6.2020
Kúpené
20x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
47
79
81