Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ako uľaviť svalom: 10 lekcií automasáží a naťahovacie cviky v online kurze od Jana Šela.

65
Popis ponuky

Naučte sa masírovať sami seba a zbavte sa ťažkostí raz a navždy!

Automasáž - to je jednoduchá cesta, ako si okamžite pomôcť. Tento kurz zaujme všetkých, ktorí sa chcú naučiť masírovať sami seba a objaviť báječné účinky automasáže. Automasáž nie je masáž v aute, ale jedna z najstarších liečebných techník vôbec.

Naše telo sa dokáže uzdravovať a liečiť, ale musíme mu pomôcť a dať signál. K tomu nám dopomôže masáž seba samého. Sami si uvoľníte stuhnuté svaly na tele a rozprúdite krvný obeh, tým predchádzate bolestiam. Starostlivosť o jednotlivé partie sa vám bude páčiť, keďže je masáž veľmi príjemná. Posilníte telesnú kondíciu a budete vyzerať o niekoľko rokov mladšie. Masáž tváre je miliónkrát lepšia ako najdrahšie krémy na vrásky z reklám. Ale musíte vedieť, kam siahnuť. A preto je kurz praktický sprievodca, ktorý predstavuje jednoduché hmaty tak, aby ich zvládol aj úplný začiatočník.

Stačí len 10 minút denne

Výhodou automasáže je, že môžete pomasírovať sami seba kdekoľvek a kedykoľvek. Tým svojmu boľavému a stuhnutému telu dokážete okamžite uľaviť. Automasáž patrí k najstarším a najlepším spôsobom starostlivosti o telo a už naši predkovia ju hojne využívali, aby sa zbavili svalového napätia a stresu. Navyše, vy poznáte svoje telo najlepšie a viete a cítite, kde vás to bolí. Kde máte počas masírovania pritlačiť a kde len ľahko premačkať. Vďaka online forme sa môžete k daným lekciám kedykoľvek vrátiť, až postupne techniku ​​automasáže vytrénujete k dokonalosti podľa potrieb vášho tela. Uvidíte, že sa budete cítiť úžasne! A my vám ukážeme, ako na to.

Ako kurz prebieha?

Nejde o žiadnu vedu a nič zložitého nečakajte. Začnete trochou z teórie masáže a potom sa pustíte do praxe - trénovania a skúšania masérskych hmatov. Takže z kurzu budete odchádzať rozmasírovane a zrelaxovane.

Obsah kurzu:

  • Teória masáže
  • Ako sa na masáž pripraviť
  • Účinky a definície masáže
  • Chyby pri masírovaní a ako sa im vyhnúť
  • Technika a postup masáže
  • Aké oleje na masáž
  • Praktický nácvik sebamasáže celého tela

Pre koho je kurz určený?

✓ Pre tých, ktorí trpia bolesťou chrbta, šije a ďalších častí tela

✓ Pre tých, ktorí trpia stresom a napätím

✓ Pre začiatočníkov aj pokročilých
13,99 €
40 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
13,99 €
40 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

98
50
72
72