Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jedinečný kúsok umenia: mandala vytvorená Ľubom Slejzákom pre vás či vášho blízkeho.

58
Popis ponuky

Čo dokáže mandala?

 • Zmierniť stres, odbúrať strach a podporiť vaše silné stránky
 • Najzaujímavejšie je, že osobná mandala dokáže splniť aj vaše želania, stačí si ich len dobre premyslieť
 • Keď sa vaše podvedomie prepojí so správnym naprogramovaním mandaly, začnú sa diať zázraky

Osobné, partnerské a rodinné mandaly Ľuba Slejzáka sú výnimočné tým, že sú vytvorené podľa dátumu narodenia konkrétneho človeka. Slovenský autor vytvoril jedinečné know-how, v ktorom spojil prastaré učenie 5 elementov s metafyzikou mandaly. Z dátumu narodenia vie vypočítať, aké energie má k dispozícii duša človeka. Tieto energie dokáže v mandale správne prepojiť, takže výsledná kompozícia má potom harmonické účinky.

"Na posilnenie sebavedomia pracuje na 100 %. Dokážem ľuďom povedať to, čo som predtým nedokázala. Predtým som totiž nevedela povedať slovíčko "NIE", keď ma niekto o niečo požiadal." (Miroslava)

"Mám ju vyvesenú v izbe a zakaždým, keď sa na ňu pozriem, pociťujem pokoj a radosť :-)" (Marieta)

"Dnes mi prišla moja mandala a musím sa Vám veľmi pekne poďakovať. Je naozaj krásna a úžasná. Ste zlatý človek a ani neviem povedať, akú radosť ste mi práve urobili." (Petra)

"Chcem sa Vám poďakovať za osobnú mandalu, ktorá mi včera prišla. Je nádherná, žiari na celú izbu. Žltá bledšia aj tmavšia, oranžová a trocha hnedej - krásne to spolu ladí a je to krásne vyvážené." (Ľubica)

Anjelská mandala (3 typy)

Anjelské mandaly sú tvorené podľa stredovekej alchymistickej tradície. Anjelská mandala vyjadruje želanie človeka otvoriť sa pôsobeniu z ríše Anjelov a ďalších nápomocných nebeských bytostí, ktoré pomáhajú človeku vyvíjať sa smerom k všeobjímajúcej Láske.

1. Anjel lásky

Oživuje oblasť vzťahov a priťahuje nové príležitosti na nadviazanie hlbokého milujúceho vzťahu. Otvorenie sa v láske a otvorenie svojho srdca anjelskému vedeniu stačí na to, aby sa začali diať zázraky. Či už vo vzťahu, ktorý sa ochladil, alebo v úplne novom vzťahu. Anjel lásky je perfektný spoločník, užite si to!

2. Anjel hojnosti

Otvára nové príležitosti vo všetkých oblastiach, priťahuje hojnosť príjmov z nečakaných zdrojov, rozširuje horizonty. Stačí si to úprimne želať a otvoriť oči. Všade okolo nás sa neustále dejú zázraky. Anjelskú pomoc si netreba zaslúžiť, stačí o ňu požiadať. Anjel hojnosti nás všetkých miluje.

3. Anjel nových príležitostí

Otvára nové možnosti a ukazuje nám to, čo nevidíme. Ak sa v láske dokážeme otvoriť tomuto pôsobeniu, začnú k nám prichádzať nové príležitosti vo všetkých oblastiach života. Nechajte sa viesť, odovzdajte sa do vyššej moci, ktorá dokáže vytvoriť okolo vás šťastnú realitu.

Osobná, anjelská osobná, partnerská a rodinná mandala

Všetky mandaly sú ako klasické obrazy na stenu. Sú namaľované na plátno, zarámované. Dopĺňa ich sprievodný list, do ktorého môžete napísať venovanie.

1. Osobná mandala

Pre vytvorenie mandaly stačí vybrať požadovanú veľkosť a zadať meno a dátum narodenia + želanie, v čom by vám mala mandala pomôcť (želania, životné ciele). Vďaka originálnemu know-how vypočíta p. Slejzák vaše osobné energie a priradí k nim presne zodpovedajúce farebné frekvencie, ktoré sú harmonicky naladené do kruhu. Vznikne tak účinná mandala, ktorá vám môže v živote reálne pomôcť. K mandale dostanete i sprievodný list s podrobným opisom vašich energií, podľa ktorých bola mandala namaľovaná.

Účinky osobnej mandaly:

 • Uľahčuje koncentráciu
 • Podporuje sebavedomie a schopnosť učiť sa
 • Ak človek dôveruje mandale, môže mať liečivé účinky
 • Motivačný prostriedok na dosiahnutie cieľa
 • Otvára nové životné cesty a zmysel života
 • Podporuje duchovný rozvoj a prebudenie
 • Obracia pozornosť do vnútra, odkiaľ pramení pravé šťastie
 • Upokojuje myseľ a harmonizuje mozgové hemisféry
 • Harmonizuje a chráni interiér

2. Anjelská osobná mandala (NOVINKA)

Táto anjelská mandala má silné ochranné účinky a pomáha človeku viac sa otvoriť našim nebeským sprievodcom. Pre vytvorenie anjelskej osobnej mandaly stačí zadať krstné meno a dátum narodenia (presný čas nie je potrebný).

K mandale dostanete aj anjelský sprievodný list, v ktorom si môžete prečítať popis pôsobenia strážneho anjela na váš život, aké máte talenty a možnosti sebarozvoja, v ktorých vám váš osobný anjel rád pomôže.

3. Partnerská mandala (potrebné uviesť mená a dátumy narodenia oboch partnerov)

Podľa dátumu narodenia sa dajú vyjadriť aj energie dvoch rôznych osobností. Ich vzájomný vzťah sa dá vyjadriť farebne i tvarovo. V mandale sú ich energie prepojené a zosúladené, takže podporujú oboch partnerov v láske a rovnocennosti. K mandale je pripojený aj sprievodný list, v ktorom sa môžu partneri oboznámiť so svojimi čínskymi horoskopmi a lepšie sa tak navzájom pochopiť. V sprievodnom liste nájdu partneri svoje silné a slabé stránky.

4. Rodinná mandala (potrebné uviesť mená a dátumy narodenia všetkých členov rodiny)

Rodinná mandala harmonicky spája všetkých členov rodiny. Vytvára puto súdržnosti a stáva sa novodobým rodinným erbom. Do rodinnej mandaly môžete vložiť rôzne nesebecké želania, ktoré podporia nielen rodinu, ale aj širší okruh rodovo spriaznených duší. K mandale sa vyhotoví sprievodný list s charakteristikami všetkých rodinných príslušníkov.
29 €
69 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29 €
69 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

9
9
9
15