Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Profesionálne kúry pre hĺbkovú starostlivosť o vašu pleť - nechajte sa rozmaznávať!

60
Popis ponuky

Je prírodná francúzska kozmetika postavená na pevnom presvedčení, že je možné spojiť vedu a potešenie s cieľom stimulovať prirodzené mechanizmy ochrany, regenerácie a bunkovej obnovy k udržaniu zdravej a mladej pleti.

Aby sa dosiahol tento cieľ, kozmetická firma sa spojila s tímom vedcov, ktorí vytvorili prvú líniu NATURAL ROSE ABSOLUTE. Výsledné produkty sú efektívne a dobre tolerované pri dennej starostlivosti. Zároveň tieto kozmetické prípravky stimulujú zmyslové potešenie zo zmyselných vôní a ľahkej, hodvábnej textúry.

Kvalita produktov je spojená s kvalitou služieb, každá žena nájde v kozmetike VALCENA PARIS partnera na pestovanie svojej krásy.

Značka VALCENA PARIS sa vyvinula za vzácnej aktívnej ingrediencie pôvodnej Damascena Rose Essence. Pestuje sa v balkánskych údoliach odborným tradičným spôsobom tak, aby zostali zachované jej aktívne a aromatické vlastnosti.

Valcena Paris pre svoje produkty dala dizajnérom navrhnúť obaly s rafinovanou estetikou, sú prispôsobené pre kozmetické účely a chránia každý výrobok, aby si zachoval všetky svoje vlastnosti.

Štúdio krásy L´INSTITUT je ľahko dostupné na Prievozskej 4/A v bratislavskom Ružinove, v známom Apollo Business Center.
19,90 €
50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
68
69
73