Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si leto: Aqualand Moravia s novým vonkajším areálom a tobogánmi.

Popis ponuky

Vonkajší areál, ktorý mal doteraz rozlohu 9 futbalových ihrísk, sa rozšíril zhruba o polovicu, takže teraz jeho veľkosť zodpovedá cca 13 futbalovým ihriskám. Novinkou je unikátny tobogán High Five.

High Five je unikátom v celej kontinentálnej Európe, najbližšie nájdete tobogán podobného typu na Kanárskych ostrovoch. Na High Five sa zveziete päťkrát hore do kopca a zase z kopca dole. Jazdou aj vzhľadom pripomína skôr horskú dráhu a je tak ideálnou voľbou pre milovníkov adrenalínu, ale aj pre rodiny s deťmi, ktoré majú chuť zažiť leto plné dobrodružstiev. Užijete si jedinečnú jazdu dlhú 242 metrov.

V novom areáli toho ale nájdete oveľa viac! Tešiť sa môžete napríklad na pokojnú rieku Lazy River s dvoma nástupnými miestami. Na rieke Lazy River si užijete jazdu na rafte a prejdete takmer celý nový areál. Okrem množstva zábavy si počas jazdy môžete vychutnať aj drink, ktorý si po ceste vyzdvihnete priamo na vodnom bare, bez toho aby ste museli odchádzať z vody. Len si málinko pribrzdíte, aby ste si kúpili osviežujúci drink a môžete pokračovať ďalej. Lazy River je dlhá 315 metrov a jej hĺbka je 1 meter. Jazdu si môžete vychutnať na jednomiestnom alebo dvojmiestnom rafte. Skúste, ako rýchlo dokážete plávať alebo sa nechajte pomaly unášať prúdom rieky.

Zábavu pre našich najmenších chystáme v detskom vodnom svete. Že si odvezú z Aqualand Moravia jedinečné zážitky môžeme zaručiť. Tešiť sa môžu na splash park plný vodných atrakcií. Počas leta bude detský vodný svet tiež v znamení animačného programu. Ratolesti sa môžu tešiť napríklad na preteky motorových lodičiek, do ktorých sa určite radi zapoja deti, ale aj nejeden dospelý.

Okrem noviniek si tu ale samozrejme užijete všetky obľúbené osvedčené atrakcie alebo relaxačné bazény. Tešte sa na vyčíňanie v bazénoch, na toboganoch a šmykľavkách, ale aj leňošenie vo vonkajších termálnych bazénoch s teplotou 32-37 ° C a s parádnymi výhľadmi na Pálavu.

Máte to do vodného sveta ďaleko? Naplánujte si úžasnú dovolenku alebo predĺžený víkend a spojte vodné radovánky s poznávaním krásne Pálavy a južnej Moravy. V okolí sú pivničky, krásna príroda, takže je tu stále čo robiť. Ubytovať sa môžete priamo v hoteli Aqualand Inn.
29,90 €
29,90 €

Vyprší
14.8.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,90 €
29,90 €

Vyprší
14.8.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
80
80
69