Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rýchle ovulačné testy a testy na určenie pohlavia dieťatka s vysokou presnosťou.

20
Popis ponuky

Ovulačné testy sú dobrým pomocníkom pre páry, ktoré túžia po dieťatku. Pomocou týchto testov môžete určiť s 99,5 % presnosťou vaše najplodnejšie dni v mesiaci.

Ovulačné testy fungujú na rovnakom princípe ako tehotenské testy.

Ovulačný test vyzerá rovnako tehotenský test a taktiež sa rovnako používa. Výsledok testu je viditeľný už za pár minút, je teda dostatočne rýchly a vďaka nemu môžete stanoviť svoje plodné dni. Každá žena môže mať plodné dni v inú dobu, a preto nie je ľahké si vždy správne vypočítať ovuláciu. Ovulačné testy sú preto najvhodnejším riešením.

Ako ovulačný test funguje?

Ovulačný test zistí vo vzorke moču LH hormón (ľudský luteinizačný hormón), ktorý sa vylučuje do krvného obehu, a potom do moču v období ovulácie. Vďaka tomuto testu môžete celkom presne určiť svoje plodné dni.

LH hormón hrá dôležitú úlohu. Normálne sa LH hormón v moči vyskytuje len vo veľmi malom množstve, avšak v polovici cyklu sa jeho výskyt mnohonásobne zvýši, obyčajne 1-2 dni pred ovuláciou. Sledovaním LH hormónu v moči je možné určiť optimálnu šancu na oplodnenie vajíčka.

Ste tehotná a chceli by ste rýchlo vedieť pohlavie Vášho dieťatka?Je tu pre Vás nový, jednokrokový test na určenie pohlavia dieťaťa Woman secret "Girl or Boy".

Ako funguje test na určenie pohlavia dieťatka?

Reakcia nastáva, keď sa chemická zlúčenina rozpustí a zmieša s molekulami rozpustnej látky v moči v dôsledku biochemickej aktivity v bunkách tela a aktivuje prvky farbiva, ktoré sa zafarbia na konkrétne pohlavie.

  • ružová farba - indikuje pohlavie dievčatka
  • modrá farba - indikuje pohlavie chlapca

Test je určený na použitie po ukončenom 10. týždni tehotenstva. Na základe klinických laboratórnych testov bola presnosť testu väčšia ako 99 %.
11,90 €
14,90 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
11,90 €
14,90 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

9
9
9
15