Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jednorázový vstup alebo neobmedzená mesačná permanentka do Bratislavskej boxerne.

21
Popis ponuky

Box je šport, ktorý spája rýchlosť, silu, dynamiku, kondíciu a koncentráciu a v rámci tréningu boxu neexistuje sval, ktorý by nebol zapojený, čo vychádza zo zapojenia celého tela.

Tieto tréningy sa od ostatných líšia azda iba tým, že sú bezkontaktné, až na drilovanie techník, kde však nedochádza k úderom vedeným na hlavu. Pokiaľ je problém s akýmkoľvek kontaktom, nič sa nedeje, nie je povinný... Týmito tréningmi prešlo nespočetne dievčat a žien, zatiaľ nebol pre nikoho tento tréning tvrdý. Samotné tréningy pozostávajú zo všetkého, čo sa v boxerni trénuje, plus v tréningoch sú zaradené aj cviky zamerané vyslovene na ženskú postavu.

Bratislavská Boxerňa vznikla v roku 2009 s myšlienkou sprístupniť tréning bojových športov širokej verejnosti bez ohľadu na vek, pohlavie a fyzickú zdatnosť. Spočiatku Boxerňa pripomínala skôr undergroundovy gym (telocvičňu) hlavne pre jej polohu a členskú základňu. V tej dobe sme sídlili v petržalskom paneláku v bývalom obchodnom priestore a členov tvorili nadšenci bojových športov, zápasníci K1, Thaiboxu, boxu a zopár ľudí ktorí už v tejto dobe brali tento tréning ako účinné dynamické cvičenie.

Správa o Boxerni a našich tréningoch sa šírila ústnym podaním. Časom ku nám prichádzalo čoraz viac ľudí cez študentov, zápasníkov z iných klubov až po pracujúcich, prevažne mužov rôznych profesii a sociálnych vrstiev. Otázka ženského tréningu bola zodpovedaná účinkovaním trénerky Ingrid. Práve jej sa podarilo absolútne zmeniť názor žien na tréning ktorý, sa zdal byť čisto chlapskou záležitosťou. Od tej doby začalo v Boxerni trénovať čoraz viac žien a dnes tvoria približne rovnú polovicu našich členov.

V roku 2012 sa Boxerňa presťahovala do výškových budov Viena Gate na Kopčianskej ulici. Vo väčších a modernejších priestoroch mohli vytvoriť ďalšie skupiny, napríklad ženskú vedenú nie len trénerkou ale aj trénerom. Čo ale považujú za asi najväčší úspech je detský tréning o ktorý je obrovsky záujem a ktorý sa šíri výhradné odporúčaniami deti a ich rodičov.

V dnešnej dobe vieme povedať, že sa nám podarili do veľkej miery naplniť naše očakávania. Že naša myšlienka sa stretáva čoraz s väčšou odozvou, že tento tréning sa stáva čoraz viac rešpektovanejšou formou cvičenia, že sme mnohým ľuďom pomohli k naplneniu ich konkrétnych cieľov cez výrazne lepšiu fyzickú ako aj psychickú formu až po nájdení miesta kde vďaka pozitívnej atmosfére je to celé pre nich viac ako tréning.
7,90 €
10 €

Vyprší
26.1.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
7,90 €
10 €

Vyprší
26.1.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
48
63