Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Len pre ženy tour 2020 Scandal – v 6 slovenských mestách s veľkým prekvapením.

RR company
0 / 5
27
Popis ponuky

Len pre ženy tour 2020 Scandal – energické vystúpenia striptérskej skupiny MEN4QUEEN a SIMPLE BOYS v 6 slovenských mestách s veľkým prekvapením

Poďme sa pozrieť opäť na veľkolepé turné! Bude to SCANDAL! A je to tu zas - muži si budú konečne môcť pozrieť futbal bez výčitiek, zatiaľ čo sa dámy pôjdu zabávať. Po viacerých beznádejne vypredaných turné medzinárodnej striptérskej skupiny DIRTYY BOYZZ, ktorú videlo až 12 000 žien po celom Slovensku je tu

pokračovanie: LEN PRE ŽENY TOUR 2020! Úspešný projekt, ktorý prináša tento rok zaujímavé prekvapenie. Legenda slovenského striptízu, Majster Európy v pánskom striptíze 2014, už bývalý striptér Diego 001 predvedie šteklivé duo striptízové vystúpenie s najsledovanejším ex farmárom (reality show), s Matejom Jurkovičom.

Slovensko poctia tri striptízové skupiny, MEN4QUEEN z Prahy a SIMPLE BOYS z Viedne, samozrejme nebude chýbať Dirtyy Boyzz a možno stihne prísť na Len Pre Ženy Tour aj tohtoročný účastník jednej reality show, stabilný člen Dirtyy Boyzz, dámy ho poznajú pod menom Axel. Budeme sledovať jeho účinkovanie v TV.

LEN PRE ŽENY TOUR sa už stala na slovensku silnou a uznávanou značkou, ktorú vyhľadávajú dámy z celého slovenska, dokonca aj z iných krajín. Program je nabitý tematickými vystúpeniami, akrobatickými kúskami, strhujúcimi efektami, ale aj šarmom a eleganciou. Aj vo vašom meste si tak budete môcť vychutnať show Made in Slovakia, Made in Austria a Made in Czech, ktorá v ničom nezaostáva za svetoznámou formáciou Chippendales alebo výkonmi hercov z filmu Magic Mike.

Exkluzívna show plná vzrušujúcich chvíľ

Doprajte si zážitok v podobe sexy noci plnej pikantných momentov, príbehových striptízových performance, vytrénovaných svalnatých mužských tiel svetových tanečníkov, ktorí vypredávajú sály po celom svete.

Nechajte sa strhnúť i vy touto jedinečnou striptízovou show v Trenčíne, Bratislave, Košiciach, Poprade, Žiline či Nitre!

Skupina MEN4QUEEN vystúpi zvlášť v podnikoch Relax Club Trnava a Jack Pub Michalovce. Vstupenky dostupné priamo v klube. Otváracie hodiny a začiatok programu sledujte na stránkach podnikov. A nebude chýbať ani obľúbené fotenie s účinkujúcimi, súťaž či tombola o zaujímavé ceny. Čím skôr preto zalarmujte kamarátky a naplánujte si elektrizujúcu dámsku jazdu, na ktorú len tak ľahko nezabudnete! Celý večer bude moderovať nikto iný ako Tom Kave, už bývalý striptér, majstér Európy v pánskom striptíze 2014. Bude to legendárne dámy.

Je pre vás pripravený celovečerný program plný pikantných a napínavých okamihov, show, ktorá vám navždy ostane v pamäti. Prinášame vám to najlepšie čo striptíz ponúka, tak neváhajte a zakúpte si vstupenku na horúcu novembrovú noc, ktorá rozpáli všetky vaše zmysly!

Na čo sa môžete tešiť:

  • súťaž a tombola o množstvo zaujímavých cien
  • hudobné mixy rôznych žánrov
  • dámy sa budú môcť exkluzívne vyfotiť s účinkujúcimi a na pamiatku si odnesú fotku vytlačenú priamo na mieste
  • tematické vystúpenia slovenských ako i zahraničných účinkujúcich
  • show nabitá akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou
  • moderátor Tom Kave
  • ex farmár Matej Jurkovič predvedie duo striptízové vystúpenie s Tom Kave

10,90 €
14,90 €

Vyprší
23.9.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
10,90 €
14,90 €

Vyprší
23.9.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
50
80
69