Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Revolučná laserová operácia očí metódou LASEK s pooperačnou starostlivosťou.

22
Popis ponuky

Naše oči sú najdôležitejším orgánom zmyslového vnímania, pomáhajú nám orientovať sa v živote a v okolitom svete. A čím lepšie vidíme, tým viac si môžeme užívať života. Ostrosť videnia závisí od toho, ako sa optický obraz zobrazuje na sietnici (vnútorný povrch zadnej časti oka). Rohovka, šošovka a sklovec usmerňujú svetelné lúče vstupujúce do oka tak, aby ich zaostrili v určitom bode sietnice. Ak je tento bod zaostrenia posunutý pred alebo za sietnicu, je výsledkom neostrý obraz. Túto poruchu vyjadrujú oční lekári a optici v dioptriách.

Ide o bezbolestný ambulantný výkon. Prebieha v lokálnej anestézii a trvá niekoľko minút. Na celú procedúru, ktorá zahŕňa prípravu, výkon, pooperačné ošetrenie a poučenie je vhodné si vyhradiť 1 až 2 hodiny.

Je nová generácia excimer lasera, ktorý v sebe kombinuje dlhoročné skúsenosti, novátorské myšlienky a znalosti firmy Carl Zeiss. Výsledkom je systém, patriaci k absolútnej špičke medzi excimerovými lasermi. Kvalita a presnosť zákrokov odpovedá tradíciám firmy Carl Zeiss.

EXCIMER LASER MEL 80 odstraňuje dioptrické chyby očí ako je krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Používa optimalizované profily liečby všetkých typov aberácií. Navyše MEL 80 bol vyvinutý pre plné využitie "Customized " ablácie. Rýchla frekvencia laseru vyžaduje eyetracker s rýchlou odpoveďou. Aktívny eye tracking systém sledujúci aktívne pohyb oka je zárukou bezpečnosti. Pri laserovaní využíva optimálnu optickú zónu rohovky a pracuje s presnosťou tisíciny milimetra. Nový veľmi malý "Gausian spot" umožňuje na jednej strane korekciu komplexných očných aberácií a na strane druhej dosiahnutie veľmi hladkého povrchu.

  • vážna infekcia alebo úraz oka za posledný rok
  • herpetické ochorenie rohovky
  • autoimunitné ochorenie, ako je napr. Sjogrenov syndróm, Lupus a iné
  • syndróm suchého oka a jaziev na rohovke
  • tehotenstvo a dojčenie
  • operácia nie je vhodná pri dioptriách do blízka a na čítanie

je neštátne zdravotnícke zariadenie pracujúce od roku 1995 ako všeobecná ambulancia a aplikačné stredisko kontaktných šošoviek. Obohatilo svoje služby o laserové operácie očí excimerom na odstraňovanie dioptrických chýb očí.

Vedúca odborná očná lekárka pracoviska GAMA LASER s viac ako 18 ročnou praxou.Členka sekcie pre refrakčnú chirurgiu oka. Absolvovala pracovný pobyt v Sydney,odborné školenie v Londýne, Prahe a Ostrave.
335 €
431 €

Vyprší
20.1.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
335 €
431 €

Vyprší
20.1.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

9
43
58
40