Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Limitovaná ponuka! Krásne prsia už navždy – zväčšenie poprsia silikónovými implantátmi v IEM

Popis ponuky

Poprsie, o akom ste vždy snívali. Štatistiky hovoria, že až 80 % žien je nespokojných so svojimi prsiami a rozmýšľa o zmene ich veľkosti alebo tvaru. A nikdy to nebolo dostupnejšie ako dnes. Tak premeňte svoje sny na skutočnosť.

V súčasnej dobe patrí táto operácia medzi najžiadanejšie a najfrekventovanejšie. Jej cieľom je dosiahnutie krásneho primerane veľkého poprsia. Operáciu vyhľadávajú dievčatá a ženy vo veľmi širokom vekovom spektre.

Operujú 1.-10. deň po skončení menštruácie. K operácii požadujú interné predoperačné vyšetrenie, aby sa presvedčili, že zdravotný stav klientky nie je rizikový.

Táto operácia má viacero variácií. Implantáty je možné vkladať pod sval. Kožný rez môže byť umiestnený okolo dvorca, v podprsníkovom záhybe alebo pod pazuchou. V prípade, že sú prsníky výrazne poklesnuté alebo asymetrické, vloženie implantátu z jedného rezu nie je možné, lebo nadbytok kože je nutné odstrániť. Vtedy je rezov viac a tým aj viac jaziev. Jazvy sú pri dnešnej technike šitia jemné. Korigujú sa len zriedka.

Pri jednoduchom vložení implantátov trvá operácia asi jednu hodinu.

Najčastejšie používané implantáty sú z firmy Nagor a Eurosilicone, ktoré majú jednu z najlepších záruk na trhu: GCA Comfort Guarantee. Záruka výmeny platí doživotne, nielen v prípade ruptúry (prasknutia implantátu), ale aj v prípade kapsulárnej kontraktúry (stupeň III, a IV,).

Celkovú anestézu k operácii poskytuje spoločnosť HYPNOS s.r.o. Ide o jednu z najmodernejších a najšetrnejších foriem celkovej anestézy s vysokou bezpečnosťou (najšetrnejšia anestéza, ktorá neničí mozgové bunky).

Hospitalizácia trvá 1 deň a následná rekonvalescencia končí po 1-2 týždňoch. Ak prsia súčasne upravujú, trvá operácia asi 3 hodiny a rekonvalescencia 2-3 týždne.

Prsia sa po operácii postupne formujú asi po dobu 8 týždňov. Nosenie elastického prádla je potrebné podľa pokynov lekára. Športové aktivity a iné namáhavé činnosti sú možné po 6-8 týždňoch.

Zákrok absolvovala aj Nikola Weiterová, fitnesska: "S inštitútom som nadmieru spokojná. Nielen vďaka profesionalite, ale i nadpriemerne ľudskému prístupu. Každému, kto rozmýšľa o akejkoľvek zmene zovňajšku vrelo odporúčam služby pani doktorky Ježovitovej a všetkých ostatných doktoriek v IEM Pezinok, pretože verím, že spokojnosť s vaším zovňajškom a zvýšené sebavedomie dopomôže k lepšiemu každodennému životu. Zdravie, krása a najmä prirodzenosť sú myslím hlavným mottom inštitútu."

Inštitút estetickej medicíny získal certifikát za výborné hodnotenia od zákazníkov ZľavaDňa už po druhý rok. Je to dôkaz toho, že IEM patrí medzi jednotky na trhu aj z vášho pohľadu – z pohľadu spokojných zákazníkov.

Operuje prim. MUDr. Helena Ježovitová

1976 Ukončenie vysokoškolského štúdia LFUK Bratislava a nástup na chirurgické oddelenie v Žiari nad Hronom

1980 Nástup na chirurgické oddelenie Vojenskej nemocnice v Bratislave a absolvovanie prvej atestácie z chirurgie

1983 Nástup na kliniku plastickej chirurgie LFUK v Bratislave a absolvovanie špecializácie z plastickej chirurgie /1988/ a následné vykonávanie celého spektra operácií z plastickej chirurgie

1997 Nástup do samostatnej súkromnej praxe v estetickej chirurgii a následne vykonávanie celého spektra estetických operácií. Súčasné získavanie ďalších certifikátov moderných technikách estetickej chirurgie. Množstvo verejných a odborných publikácií z odboru estetickej chirurgie

2006 Vydanie knihy pre verejnosť Dialógy o plastickej chirurgii

Súčasné pôsobisko:Inštitút estetickej medicíny, Hollého 4 Pezinok, Klinika estetickej chirurgie MUDr. Ježovitovej

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku ponúka najnovšie svetové trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti estetickej a laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie váhy, plastickej chirurgie.

Za kvalitou poskytovaných služieb stojí tím vysokokvalifikovaných odborníkov z oblasti dermatológie, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie, chirurgie ruky, anestéziológie, urológie, lekárskej kozmetiky, kaderníčky, manikérky, pedikérky, masérky a zdravotné sestry. Pocíťte aj vy príjemnú atmosféru v súkromnom nadštandardnom trojposchodovom komplexe.
2 449 €
413 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
2 449 €
413 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

69
68
73
70