Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rhinoplastika s kompletnou pooperačnou starostlivosťou – nos, po akom ste vždy túžili.

33
Popis ponuky

Tvar a veľkosť nosa má silnú genetickú predispozíciu. Jeho umiestnenie na tvári ho predurčuje k pozícii dominanty. Vonkajší pozorovateľ našej tváre opticky automaticky a podvedome hodnotí pomery jej rôznych častí až ho napokon upúta tá najvýraznejšia. Ak je to nos je to považované za nevýhodu a to hlavne u žien, no v extrémnych prípadoch aj u mužov. Oči, pery a sympatická šírka líc sa dostávajú do úzadia. To sú dôvody, pre ktoré nás naši klienti vyhľadajú.

Genetická dysharmónia môže byť rôzneho charakteru. Napríklad silná kostra nosa, ktorá sa z profilu prejaví vo forme nadbytku na chrbte nosa-väčším či menším hrbom. Opakom je nedostatočne vyvinutá kostra nosa so sedlom v profile nosa. Ďalej je to guľatá, či poklesnutá alebo naopak príliš zdvihnutá špička nosa, široké krídla, priveľké nosné dierky a podobne.

Rhinoplastika preto nie je univerzálna, ale individuálne prispôsobená operácia. Rhinoplastika patrí medzi najcitlivejšie operácie. Od operatéra vyžaduje excelentnú presnosť. I napriek snahe plastických chirurgov je rhinoplastika najčastejšou operáciou, ktorá sa koriguje v druhom sedení.

Veľmi dôležitou súčasťou rhinoplastiky je osobná konzultácia. Pri nej sa zosúladia požiadavky klienta/ky a plastického chirurga. Je veľmi dôležité vedieť, že plastický chirurg je pri plánovaní a realizácii operácie limitovaný prirodzenou anatómiou tváre tak, aby výsledok nepôsobil napríklad komicky. Operujeme klientov s ukončeným rastom tvárového skeletu, v opačnom prípade by bol, výsledok nekontrolovateľný. U žien situujeme termín operácie do obdobia mimo menštruácie.

Cieľom zmenšenia a úpravy nosa je optické zvýraznenie očí, pier, líc a celkové omladenie čŕt tváre. Operácia prebieha štandardne v lokálnej anesthézii, výnimočne preferujeme celkovú anesthéziu.

Samotná operácia trvá 1-2 hodiny a následne je vhodná hospitalizácia do nasledujúceho dňa. Pooperačný priebeh po úspešnej operácii býva nebolestivý, no dyskomfortný, kvôli tamponáde a opuchu sliznice. Tamponádu ostraňujeme na druhý deň, opuch sliznice pretrváva dlhšie a dýchanie je tým sťažené.

Rekonvalescencia trvá 2 týždne, počas nosenia vonkajšej fixácie nosa. Po zložení fixácie je možné normálne fungovať. Krvné výrony a opuchy vymizli, dýchanie nosom sa upravuje. V skutočnosti však naďalej nebadane prebieha proces zrenia tkaniva nosa až po dobu 1 roka.

Operuje prim. MUDr. Helena Ježovitová

1976 Ukončenie vysokoškolského štúdia LFUK Bratislava a nástup na chirurgické oddelenie v Žiari nad Hronom

1980 Nástup na chirurgické oddelenie Vojenskej nemocnice v Bratislave a absolvovanie prvej atestácie z chirurgie

1983 Nástup na kliniku plastickej chirurgie LFUK v Bratislave a absolvovanie špecializácie z plastickej chirurgie /1988/ a následné vykonávanie celého spektra operácií z plastickej chirurgie

1997 Nástup do samostatnej súkromnej praxe v estetickej chirurgii a následne vykonávanie celého spektra estetických operácií. Súčasné získavanie ďalších certifikátov moderných technikách estetickej chirurgie. Množstvo verejných a odborných publikácií z odboru estetickej chirurgie

2006 Vydanie knihy pre verejnosť Dialógy o plastickej chirurgii

Súčasné pôsobisko:Inštitút estetickej medicíny, Hollého 4 Pezinok, Klinika estetickej chirurgie MUDr. Ježovitovej

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku ponúka najnovšie svetové trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti estetickej a laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie váhy, plastickej chirurgie.

Za kvalitou poskytovaných služieb stojí tím vysokokvalifikovaných odborníkov z oblasti dermatológie, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie, chirurgie ruky, anestéziológie, urológie, lekárskej kozmetiky, kaderníčky, manikérky, pedikérky, masérky a zdravotné sestry. Pocíťte aj vy príjemnú atmosféru v súkromnom nadštandardnom trojposchodovom komplexe.
899 €
1 350 €

Vyprší
23.9.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
899 €
1 350 €

Vyprší
23.9.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
80
80
80