Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Súkromie ubytovania Aniel na Liptove vrátane vstupu do Tatralandie alebo Bešeňovej.

Aniel Privat
0 / 5
16
Popis ponuky

Pokojná dovolenka v súkromí malého Privátu Aniel neďaleko Liptovského Mikuláša pre dvojicu alebo pre rodinu s dvomi deťmi a so vstupmi do blízkej Tatralandie.

V regióne Liptov sa nachádza množstvo možností ubytovania, ak však túžite po nerušenom oddychu v prírode, a pritom na skok od mestského ruchu, určite vás zaujme Aniel privat neďaleko Tatralandie. Ako na dlani budete mať všetky krásy a možnosti, ktoré ponúka región Liptov.

Ubytovanie Privát Aniel je položený severozápadne od Liptovského Mikuláša v malej dedine Pavlova Ves na okraji Západných Tatier.

Pozemok na ktorom sa nachádza je rozľahlý a umiestnený v hornej časti obce. Súčasťou je veľké, chránené parkovisko ktoré je 24 hodín osvetlené. Za privátom sa nachádza drevený altánok vhodný na posedenie cez deň ale aj v noci. V okolí sa nachádzajú ešte ďalšie dva posedenia, ktoré je možné využiť hlavne v letných mesiacoch. V celom vonkajšom priestranstve je pokrytie Wi-Fi.

Privát je vybavený 3 izbami - 2 štandardne veľké a jednou väčšou izbou. Každá má osobitné wc a sprchový kút. Izby na poschodí sú zariadené jednou manželskou posteľou a ďalším lôžkom, plus je možná prístelka. Taktiež v izbe je šatníková skriňa a pracovný stolík. Väčšia izba na prízemí je vybavená taktiež manželskou posteľou, dvojposchodovou posteľou a gaučom, ktorý sa dá pripraviť na dvoj-lôžko. Izba je zariadená šatníkovou skriňou, vešiakom, stolíkom.

Medzi spoločné priestory patrí kuchyňa, chodba s vešiakovou stenou, vstupnou predsieňou, na poschodí sa nachádza pracovný stolík vybavený stolovým PC. Kuchyňa je vybavená chladničkou, plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnou rúrou, kanvicou, fritézou, kávovarom, televízorom, rádiom.

Liptovskú kotlinu obklopujú zo všetkých strán naše najvyššie pohoria s prekrásnou prírodou. Na juhu sa nachádza Národný park Nízke Tatry (NAPANT) a v ňom na Slovensku najväčšie chránené územie Demänovská dolina. Z asi 30 jaskýň sú verejnosti sprístupnené tri – Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa mieru.

Medzi najkrajšie slovenské doliny určite patria Kvačianska a Prosiecka dolina v Chočských vrchoch. V regióne vyviera množstvo teplých minerálnych prameňov a kyseliek, najmä v obciach Liptovský Ján, Bešeňová, Žiar, Pribylina, Závažná Poruba, Likavka, a iné.

Liptov ponúka ideálne podmienky na letnú a zimnú rekreáciu. Okolité pohoria sú priam stvorené na turistiku, horolezectvo, cyklistiku či speleológiu. Počas zimného obdobia sú veľmi obľúbené lyžiarske strediská so zjazdovkami, napríklad Demänovská dolina, Jasná, Chopok, Malinô, Jánska a Bocká dolina.

Letná sezóna je spojená najmä s kúpaním a vodnými športmi na priehrade Liptovská Mara. Letnú idylku aj počas chladnejších mesiacov si môžete zachovať prostredníctvom Aquaparku Tatralandia (3 km) pri Liptovskom Mikulášiči Vodného parku Bešeňová (11 km) s liečivými prameňmi. Tie sa využívajú aj v kúpeľoch Lúčky, Ľubochňa či Korytnica.

Populárne sú aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazda na koni, vyhliadkové lety, poľovníctvo či rybárstvo.

Zobraziť menejZobraziť viac
79 €
94 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79 €
94 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
38
46
35