Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Klasická masáž s bankovaním, čokoládová celotelová terapia alebo celotelová masáž s lávovými kameňmi.

41
Popis ponuky

Ručná aplikácia cielených mechanických podnetov, tzv. hmatov, ktoré obsahujú nielen úkony hnetacie (trenie, vytieranie a roztieranie a hnetenie) ale aj úkony nárazové (tepanie a chvenie). Masáž podporuje vyprázdňovanie povrchových žíl, lymfatických ciev, sekréciu potných žliaz, normalizáciu kožného napätia, zlepšuje prekrvenie masírovanej oblasti, vstrebávanie opuchov či výronov, relaxuje či tonizuje svaly (podľa zamerania hmatov), zlepšuje výživu tkaniva a zmierňuje bolesť. Reflexne a zmenou prekrvenia masáž ovplyvňuje aj ďalšie vzdialené orgány a má celkové účinky na organizmus, ktoré môžu byť celkovo upokojujúce alebo povzbudzujúce.

Cirkuláciu, prináša čerstvý kyslík do telesných tkanív, čo napomáha odbúraniu odpadových látok, urýchľuje liečenie po zraneniach a podporuje zotavenie z chorôb. Podľa výskumov masáž tiež upravuje biochemickú hladinu organizmu v prospech zrýchlenia liečby ochorení a zranení. Klasická masáž plní relaxačnú funkciu. Táto procedúra je doplnkovou liečbou tam, kde je nutné uvoľniť stuhnuté svaly, ošetriť bolestivé kontraktúry, alebo pripraviť pacienta na liečebný telocvik.

Pre maximálny efekt sa odporúča absolvovať pred masážou saunu, ktorá uvoľní svalstvo a pripraví ho tak na masáž.

  • pooperačné stavy v dutine brušnej a hrudníku
  • varixy dolných končatín
  • ťažké poruchy prekrvenia
  • krvácavé stavy

City wellnes je nové relaxačné centrum v nových a moderne zariadených priestoroch. Nachádza sa cca 200 m od Auparku a má vlastné bezplatné parkovisko.

Zobraziť menejZobraziť viac
8,90 €
15 €

Vyprší
17.5.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
15 €

Vyprší
17.5.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

28
65
38
72