Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Prudko návykové cvičenie Aerial, zábavný FlyFit alebo vysokoúčinný Forming.

Fly Zone
0 / 5
Popis ponuky

  • Tréning je určený pre ľudí v kondícii, s nízkou nadváhou, ktorí sa chcú zbaviť posledného prebytočného tuku, formovať svoje telo, alebo je ako pokračovanie po Kurze chudnutia - pokročilý. Zvoľte si jednorazové hodiny, ktoré obsahujú workout pre formovanie celého tela. Dynamické tréningy vlastnou váhou s obmenami foriem aeróbneho, silového, kruhového, intervalového - tabata cvičenia. Vyberte si čas na svoje tréningy a cvičte v príjemnom a zábavne naladenom kolektíve.
  • V kurze vás postupne prevedú všetkými základnými úchopmi a polohami, až po jednoduché akrobatické prvky v hamaku. Hamak je jemná elastická tkanina s vysokou nosnosťou 500 kg, takže zacvičiť si môže úplne každý. Hamak slúži ako dopomoc - podpora, preto sa veľmi rýchlo naučíte a dostanete do polôh, ktoré by boli bežne náročné. Cvičenie v hamaku (hojdacej sieti) je na prvý pohľad vzrušujúce cvičenie, je efektívne aj zábavné. Ak hľadáte zdravý pohyb a zároveň kvalitný tréning Flyfit je to pravé.
  • Flyfit je veľmi účinný funkčný tréning všetkých svalových partií, pri ktorom namiesto činky používate vlastnú váhu. Svoj postup uvidíte pri každom nasledujúcom tréningu. Hamak umožňuje veľa cvikov na posilnenie chrbtového svalstva a uvoľnenie chrbtice. Posilní vám stred tela a zlepší celkové držanie tela. Tiež vám veľmi rýchlo zlepší flexibilitu. Toto cvičenie zobudí každý váš sval, aj tie, o ktorých ste nevedeli, že ich máte.
  • Nové kurzy sa otvárajú v každom kalendárnom mesiaci.
  • Váš prvý kontakt so vzdušnou akrobaciou na šáloch a na kruhu. Naučíte sa tu základné kroky potrebné pre ďalšiu prácu vo vzduchu. V kurze máte možnosť cvičiť na oboch náradiach – šály aj kruhy, prípadne si vybrať len jedno. Kurz je pre každého, či už máte športové skúsenosti, alebo s cvičením len začínate. Vhodný je pre deti od 12 rokov a dospelých.
  • Tieto vzrušujúce cvičenia vám prinesú kopec zábavy a zároveň kvalitný tréning pre celé telo. Okrem toho že na nich vaše pohyby získajú ladnosť, zlepší sa vaša flexibilita, tréningy vzdušného tanca tiež prispievajú k formovaniu postavy. Veľmi rýchlo tu nadobudnete svalovú silu. Posilní sa najmä chrbát, brucho a ruky. Už po pár hodinách vzdušnej akrobacie budete vedieť predviesť prvky vo vzduchu, o ktorých sa vám možno ani nesnívalo. A pritom nepotrebujete žiadne športové základy. Na hodinách pracujete postupne od jednoduchších prvkov k náročnejším, ktoré potom spájate do choreografie.
  • Pozor!!! Cvičenie akrobacie je prudko návykové ;)
  • Nové kurzy sa otvárajú v každom kalendárnom mesiaci.

Zobraziť menejZobraziť viac
5,50 €
5,50 €

Vyprší
23.1.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5,50 €
5,50 €

Vyprší
23.1.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
88
46
89