Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nová Chocotopia Průhonice s prehliadkou - ochutnávajte rôzne čokolády a vyrobte si vlastnú.

Chocotopia
0 / 5
27
Popis ponuky

Vitajte v novom čokoládovom zážitkovom centre, kde objavíte všetky čokoládové tajomstvá, o ktorých ste kedy snívali!

Vydajte sa na čokoládovo - marcipánovú objaviteľskú cestu naprieč týmto vzdelávacím a zábavným centrom, prebuďte svojho vnútorného čokolatiéra na niektorom z workshopov, oddýchnite si, ochutnajte dobroty v kaviarni a bistre a nakúpte si domov len tú najkvalitnejšiu čokoládu za výhodnú cenu.

Nie nadarmo sa hovorí "škola hrou"! Tu budete môcť porovnať historickú metódu výroby čokolády so súčasnou vďaka expozícii tradičných strojov a pohľade do prebiehajúcej výroby a nebudete sa pri tom nudiť ani sekundu!

Presuňte sa v okamihu do Mexika na kakaovú plantáž alebo cestujte, naopak, v čase do budúcnosti či minulosti. Či už ste dieťa alebo dospelý, celkom určite si užijete veľa zábavy v minikine a hernej zóne s arkádovými hrami. Skrátka, pre každého sa tu nájde niečo. A to najlepšie? Čokoláda je všade okolo!

Popusťte uzdu fantázii a vyrobte si tie najzaujímavejšie čokoládové produkty presne podľa vašej chuti. Vyskúšajte jeden z workshopov a ktovie, možno budete pokračovať aj vo večernej škole.

Aktivít je veľa a na svoje si prídu malí aj veľkí, neskúsení aj pokročilí čokoborci. A pozor, domov si vždy ponesiete veľa vlastnoručne vyrobených dobrôt!

Zobraziť menejZobraziť viac
11,20 €
15,40 €

Vyprší
22.4.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
11,20 €
15,40 €

Vyprší
22.4.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

41
Práve prezerá 44 ľudí
32
Práve prezerá 38 ľudí
11
Práve prezerá 37 ľudí
25
Práve prezerá 40 ľudí