Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka v tichom prostredí Podhájskej s možnosťou polpenzie a wellness + ubytovanie dieťa do 10 r.

46
Popis ponuky

Penzión Vilka Podhájčanka sa nachádza v tichej uličke, v príjemnom prostredí so zeleňou neďaleko až 3 rôznych možností kúpania (Rímske kúpele, termálne kúpalisko a wellness centrum Aquamarin). Pekné okolie poskytuje možnosti na relax aj športové vyžitie.

Izby v penzióne sú pekne zariadené, každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC. Izby sú vybavené pre Vaše pohodlie chladničkou, rýchlo varnou kanvicou, Wi-fi, fénom a TV s českými a slovenskými programami.

Vilka Podhájčanka ponúka tieto izby:

Bugenvilla, Gladiola, Medinilla, Magnólia, Orchidea, Paulownia, Jasmín, Araucaria a Levanduľa.

Priamo v penzióne si vychutnáte v jedálni raňajky formou švédskych stolov.

Počas raňajok sú podávané: šunka, syr, párky, vajcia, pečivo, ovocie, zelenina, bio jogurt, maslo, džem, cereálie, čaj, káva, mlieko.

Podhájska, ktorej zázračná minerálna voda bola objavená v r. 1973, sa nachádza na juhu Slovenska neďaleko Šurian, Nových Zámkov a Nitry. Horúca voda dosahuje v hĺbke 1900 m až 83 °C. Svojím zložením sa vyrovná kvalite Mŕtveho mora a je jedinečná svojho druhu v celej Európe.

Termálna voda pomáha tým, ktorí majú problémy s dýchacími cestami, stimuluje štítnu žľazu, dolieči zlomeniny, zmierňuje bolestivé stavy spôsobené reumatizmom, cievnymi a kĺbovými ochoreniami, či bolesťami chrbtice, alebo poskytuje úľavu unaveným a pracovne vyčerpaným ľudom.

Rímske kúpele sa nachádzajú vedľa termálneho kúpaliska a wellness centra a cca 300 m od Vilky Podhájčanky.

 • Bazén s termálnou vodou 37 stupňov ako na termálnom kúpalisku - vnútorný aj vonkajší
 • V termálnom bazéne 25 minutové intervaly bubliniek v cene kúpania
 • Otvorené denne od 10:00-21:30 hod, od Pondelka až do Nedele, bez odstávky
 • 4 sauny s perličkovým chladivým bazénom– v Soľnej saune – pôsobí soľná terapia, v Slovenskej saune – stimulácia imunitného systému, v Bylinkovej saune – zbavenie tela toxických látok a tuku parnou inhaláciou eukalyptu, vo Fínskej saune – pôsobí priaznivo na zvýšenie imunity organizmu
 • Vaňové kúpele s hydromasážnymi tryskami, s ozónom a bylinkami
 • Teplá relaxačná miestnosť s krbom
 • Kleopatrin kúpeľ s ležadlovým bazénom s perličkou, Jakuzza
 • Kozmetika, Zábaly: Bahenný, Čokoládový, Zo soli z Podhájskej vody, Parafín
 • Manikúra, masáže, pedikúra
 • Ošetrenie ILP prístrojom- omladenie pokožky
 • Z Rímskych kúpeľov pri zakúpení celodňového lístka je možné odísť z areálu a znova sa vrátiť bez obmedzení (napríklad ísť na obed, alebo večeru a znova sa vrátiť kúpať)

Wellness ponúka vo vodnom svete rekreačný bazén s množstvom vodných atrakcií, ako sú vodostreky, hydromasážne trysky, divoká rieka, jedinečný vodopád, vodná clona, vírivé bazény, bio bazén, detský bazén a Turecký bazén, Kneippov kúpeľ a vodný bar.

Vitálny svet ponúka návštevníkom wellness centra komplex relaxačných procedúr na zrelaxovanie tela i duše a načerpanie pozitívnej energie do každodenného života. Pozostáva z komplexu štyroch sáun, k dispozícii sú dva bazény /ochladzovací a vodné peklo/, tropický tunel, morský kúpeľ, zariadenia slúžiace na ochladzovanie organizmu ako i odpočinkové priestory.

Túto vodu vyhľadávajú i tí, ktorí do nej vkladajú nádej, že ich po úraze znova postaví na nohy, alebo aspoň zlepší stav ich pohybového aparátu. Za skutočný zázrak považujú vodu Podhájskej ľudia, ktorí trpia rôznymi kožnými chorobami. V tejto vode nedochádza k žiadnemu prenosu chorôb, nakoľko vysoko mineralizovaná mimoriadne slaná voda baktérie ihneď likviduje a nedovoľuje ich množenie.

Počas zimnej turistickej sezóny sú na termálnom kúpalisku v ponuke 3 bazény s geotermálnou vodou s teplotami 18 °C až 40 °C,. Vstup na termálne kúpalisko je cez Relaxačno - rekondičný komplex, kde môžete využiť ponuku jeho služieb.

Zimná turistická sezóna obvykle začína v mesiaci november a končí v mesiaci apríl nasledujúceho roku a v prevádzke sú počas zimnej sezóny zvyčajne tieto bazény:

 • sedací bazén - s termálnou vodou, teplota vody do 40 °C, plocha 500 m2, hĺbka 1,1 m, nepravidelný tvar
 • detský bazén - s termálnou vodou, teplota vody do 32 °C, plocha 30 m2, hĺbka 0,5 m, tvar osemuholník
 • ochladzovací bazén - s úžitkovou vodou, teplota vody min. 18 °C, plocha 30 m2, hĺbka 1,0 m, tvar osemuholník

Zobraziť menejZobraziť viac
59 €
110 €

Vyprší
31.7.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
110 €

Vyprší
31.7.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť