Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Lexikón rybárstva s poštovným v cene. Skvelý darček pre rybára.

60
Popis ponuky

Táto rozsiahla publikácia môže slúžiť ako skvelý darček pre skúseného rybára, no poteší a zaujme i človeka, ktorého láka vodný svet a má záujem sa dozvedieť niečo viac. Kniha vysvetľuje rôzne techniky a metódy športového rybolovu, opisuje materiály, účinné návnady a nezvyčajné montáže. Presvedčte sa sami.

Rozsiahla publikácia je vyváženým reprezentatívnym dielom a pre všetkých záujemcov o lov rýb a rybárstvo, je tiež nenahraditeľnou príručkou. Športoví rybári a milovníci rýb, rovnako ako ochrancovia vôd a prírody, študenti a učitelia, ale i ďalšia odborná verejnosť nájde v knihe mnohé cenné informácie z tejto oblasti.

Okrem základných pojmov z rybárskej biológie obsahuje flóru a faunu tokov, riek, jazier a morí, ochranu prírody a ekológiu, ochranu zvierat, európske druhy rýb, ale aj dôležité morské ryby, ako aj rôzne známe rybie čeľade zo sladkých i slaných vôd celého sveta i poznatky z vedeckých výskumov.

Kniha vysvetľuje rôzne techniky a metódy športového rybolovu, opisuje materiály, účinné návnady a nezvyčajné montáže. Informuje o profesionálnom rybárstve, jeho histórii, o rybích chorobách a rybích škodcoch, o rybárskom a vodnom práve, o zväzoch rybárov a chovateľov rýb, o spravovaní rybníkov, ale i o zvykoch a poverách.

Takmer 13 000 abecedne zoradených hesiel dopĺňa okolo 800 farebných fotografií, ilustrácií a grafík. Nepostrádateľná príručka je unikátnym dielom z oblasti rybárstva.

Zobraziť menejZobraziť viac
24,90 €
62 €

Vyprší
4.12.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
24,90 €
62 €

Vyprší
4.12.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

17
50
79
79