Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Sada 21 štetcových pier, ktoré premenia aj jednoduché obrázky na umenie + skicár + e-book.

33
Popis ponuky

JEMNÉ a FLEXIBILNÉ ŠTETCOVÉ HROTY - Špičky pier lizart sú vyrobené z umelých vlákien profesionálnej kvality, aby ste mali úplnú kontrolu nad každým ťahom štetca. Flexibilné a odolné hroty uľahčujú kreslenie širokých aj elegantných čiar s úplnou presnosťou, čo vám umožňuje slobodu vytvárať umenie bez obmedzení.

VYTVÁRAJTE EFEKTY VODNÝCH FARIEB - Pomocou plniaceho štetca na vodu môžete vytvoriť neuveriteľné efekty, pri ktorých sa farby dajú ľahko miešať bez toho, aby bol naokolo neporiadok ako pri tradičných akvareloch.

VÝBER ŽIARIVÝCH FARIEB - Sada na maľovanie perami obsahuje výber 20 žiarivých farieb a znovunaplniteľný vodný štetec, ktorý ich jemne zmieša. Perá lizart, navrhnuté podľa najvyšších možných štandardov, sú vhodné pre deti od 3 rokov, začiatočníkov aj profesionálnych umelcov.

BONUSOVÝ AKVARELOVÝ SKICÁR A E-BOOK ZADARMO - Sada pier obsahuje bonusový 10-stranový skicár vyrobený s použitím vysoko kvalitného bavlneného papiera - ideálne na maľovanie, kaligrafiu, kreslenie a ilustrácie. Bonusová e -kniha vás naučí základy maľby štetcovým perom, takže sa môžete bez problémov a čakania vydať na svoju umeleckú cestu.

Perá lizart sú vyrábané s odolnými a flexibilnými štetcovými špičkami z umelých vlákien, sú trvácne a spoľahlivé.

Vhodné pre deti od 3 rokov, začiatočníkov, študentov i profesionálov.

Zobraziť menejZobraziť viac
15,99 €
24 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
15,99 €
24 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
31
65
36