Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Krásne a zdravé zuby na počkanie – bielenie zubov do Dental Brothers.

14
Popis ponuky

Krok 1: Vyplnenie formulára

Už pri vstupe na recepciu Dental Brothers v OC Central Bratislava vás naše dentálne hygieničky privítajú so širokým bielym úsmevom. V prípade, že máte rezerváciu, prejdete hneď na vyplnenie kontaktného formulára. V opačnom prípade vám ponúkneme najskorší možný termín bielenia zubov!

Krok 2: Úvodná konzultácia

Naša dentálna hygienička vám trpezlivo vysvetlí celý postup bielenia zubov, aby vás u nás nič neprekvapilo. Od začiatočného merania aktuálneho odtieňa zubov, až po finálny výsledok. Máte nejaké otázky ohľadom bielenia? Neváhajte sa nás na čokoľvek spýtať!

Krok 3: Meranie aktuálneho odtieňa zubov

Nasleduje zhodnotenie vášho aktuálneho odtieňa zubov. Dentálna hygienička vám pomocou farebného kľúča ukáže, na ktorej pozícii farebného spektra sa vaše zuby nachádzajú. Takto môžete s maximálnou presnosťou vidieť celkový výsledok bielenia.

Krok 4: Eukalyptový depigmentačný náprstok

Nestihli ste si zuby pred bielením vyčistiť? Nevadí! Ako náhradu, ale zároveň aj doplnok ku klasickému čisteniu zubov budete mať k dispozícii náš eukalyptový depigmentačný náprstok. Takto budú vaše zuby pred každým bielením krištáľovo čisté!

Krok 5: Nanesenie ochranného gélu

Ďalším krokom je umiestnenie rozvierača úst, ktorý bude po celú dobu bielenia pomáhať udržať vaše ústa bez námahy otvorené. Ešte pred samotným bielením je potrebné na vaše ďasná aplikovať ochranný gél proti ich podráždeniu.

Krok 6: Aplikácia bieliaceho gélu

Na zuby následne aplikujeme priehľadnú emulziu v podobe bieliaceho gélu (viď zloženie). Na oči si nasadíte špeciálne okuliare. Teraz vám neostáva nič iné, len si v telke zapnúť váš obľúbený program a relaxovať!

Krok 7: Samotné bielenie zubov

Po dobu 50 minút bude na vaše zuby svietiť špeciálna LED lampa. Táto LED lampa je certifikovaná, využíva sa výhradne na tento účel a je maximálne bezpečná. V tomto momente sa všetky účinné látky zaktivujú a zuby sa postupne začínajú bieliť. Po celú dobu bielenia zubov budete pravidelne kontrolovaní našimi dentálnymi hygienikmi, ktorí sa postarajú o váš čo najvyšší komfort.

Krok 8: Aplikácia remineralizačného gélu

Po bielení odstránime všetky prebytočné zvyšky bieliaceho gélu. Na zuby nanesieme unikátny remineralizačný gél. Ten vašim zubom a ďasnám dodá potrebné množstvo prospešných vitamínov a minerálov.

Krok 9: Meranie výsledku bielenia zubov

Nasleduje zhodnotenie farebného odtieňa vašich zubov po bielení. Keďže naše bielenie vykonávame bez koncentrácie peroxidu, výsledný efekt môže byť veľmi individuálny. Všetko závisí od mnohých faktorov, hrúbky vašej zubnej skloviny a celkovej životosprávy každého z vás. My však garantujeme vybielenie zubov až o neuveriteľných 5-8 odtieňov!

Za cieľ si kladieme, aby (nielen) naši zákazníci vedeli, že dentálna hygiena je dôležitou súčasťou starostlivosti o svoj zovňajšok. Poskytujeme nadštandartné služby a o váš biely „chrup“ sa zakaždým postaráme s využitím tých najmodernejších metód a technológií. Sme tím, ktorý sa neustále vzdeláva a pravidelne sleduje, čo je nové vo svete dentálnej starostlivosti. Nechceme poskytovať služby zákazníkom, ale služby priateľom. Lepšie, poctivejšie a srdečnejšie. Dáme vám ďalší dôvod na zubatý úsmev. A tých nikdy nie je dosť. Namiesto traumy, poskytujeme relax. Tešíme sa na vašu návštevu!

Zobraziť menejZobraziť viac
24,90 €
29 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
24,90 €
29 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
57
7
25