Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Klasická, relaxačná, reflexná masáž alebo masáž lávovými kameňmi v Elite Clinic.

Popis ponuky

Klasická masáž ( tiež známa aj ako Švédska ) je najčastejšie používaným druhom masáže. Presne cielenými hmatmi uvoľňuje napäté svalstvo, podporuje krvný aj lymfatický obeh. Prekrvením svalstva napomáha odbúraniu odpadových látok, urýchľuje liečenie po zraneniach a podporuje zotavenie z chorôb. Odstraňuje bolesti, osviežuje telo aj myseľ. Vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva - napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Okrem toho dotyk ako taký pomáha zbavovať sa vnútorného napätia.

Relaxačná masáž horúcim olejom je zameraná na celkové uvoľnenie tela a harmonizáciu nervového systému. Navyše horúci olej znásobuje zážitok z masáže a prispieva k lepšiemu vstrebaniu výživných látok do pokožky. Tá po masáži ostáva jemnejšia a hebkejšia. Relaxačné masáže sú výborným spôsobom ako zakončiť namáhaný deň.

Ide o relaxačnú masáž, ktorá je veľmi obľúbená a prináša jedinečný zážitok. Nahriate lávové kamene nám dodajú nečakanú silu, dokážu nás liečiť, odovzdávať pozitívnu energiu a pohlcovať našu negatívnu. Teplo uvoľňujúce sa z kameňov spolu s masážou uvoľňujú napätie, stres, lokálnu bolesť, neurologické problémy, odplavuje z tela toxíny a má mnoho ďalších pozitívnych a blahodárnych účinkov na organizmus.

Pri tejto masáži sa pracuje s mäkkými tkanivami bez použitia oleja. Cieľom masáže je odstraňovanie svalových bolestí a zvýšeného napätia. Tieto techniky sú veľmi účinné hlavne pri odstraňovaní migrén a bolestiach hlavy, ktoré sú často spôsobené blokádami v oblasti krčnej chrbtice. Uvoľnením krčnej chrbtice napomáhame pri zlepšení látkovej výmeny, zraku, zmiernenia tlaku v očnom pozadí a sústredenosti, čím pôsobíme priaznivo na celý organizmus.

Reflexná masáž chodidiel využíva tlak a masáž reflexných zón na chodidle. Stimuláciou týchto reflexných bodov naštartujeme v organizme liečivé procesy. Okrem príjemnej relaxácie táto masáž zlepšuje krvný obeh, odstraňuje migrény, uľavuje od bolesti kĺbov a mnoho iných.. Pravidelná masáž chodidiel ponúka ochranu pred mnohými ochoreniami, ktoré sú spájané so stresom.

Zobraziť menejZobraziť viac
13,90 €
11,90 €

Vyprší
25.1.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
13,90 €
11,90 €

Vyprší
25.1.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
38
38
32