Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Angličtina hrou - DVD Lippy and Messy pre deti. Populárny seriál pre deti v predškolskom veku.

72
Popis ponuky

Lippy and Messy je v Európe populárny seriál pre deti v predškolskom veku a žiakov prvých tried na DVD. Nie je to typický jazykový kurz, ale dobrodružný seriál, ktorého dej sa odohráva v rozprávkovom svete komických klaunov Lippy a Messyho a sympatického kúzelníka slovíčok Wizzyho. Postavy spolu hovoria po anglicky, čo však malým divákom pri sledovaní deja nevadí, pretože situačný kontext, mimika a gestá účinne napomáhajú pri pochopení dialógov. Vďaka tomu je výučba anglického jazyka prirodzená ako hra.

Deti si rýchlo osvoja jednoduchú slovnú zásobu a základy angličtiny, okúzľujúce pesničky a veršovanky im pomáhajú zapamätať si pravidlá výslovnosti. Vďaka opakovanému sledovaniu DVD a pozitívnej podpore pri upevňovaní svojich jazykových znalostí sa tak deti učia po anglicky rovnako prirodzene ako sa učia svoju materčinu.

Produkt je vhodný aj pre batoľatá a malé deti, pre ktoré neexistujú žiadne cudzie reči. Melódiu, rytmus a štruktúru jazyka sa učia ešte dlho predtým, než sú vôbec schopné hovoriť. Že ide o „cudzí jazyk“ sa teda dozvedajú oveľa neskôr. Čím je situácia pre dieťa pútavejšia a priateľskejšia, tým ľahšie a rýchlejšie sa v pamäti ukladajú nové informácie a tým rýchlejšie sa potom tiež vybavujú. Preto by materiály, ktoré dieťa dostáva pri učení hrou, nemali byť menej pútavé než ostatné hračky.

Pomocou tohto výukového video programu si deti osvoja základy jednoduchej komunikácie v angličtine. DVD sú určené pre deti predškolského veku vrátane batoliat až po deti z 3. a 4. tried. Video môžu používať aj rodičia doma a naučiť svoje deti základom komunikácie v angličtine.

Spolu s DVD je súčasťou balenia aj učebnica. Táto učebnica Lippy & Messy - Songs & Games je určená deťom, ktoré ešte nevedia písať a čítať. Všetky texty v nej sú určené na to, aby ich rodičia alebo učitelia deťom prečítali počas spoločného hrania sa.

Výukový program rešpektuje spôsob, akým sa malé deti učia jazyky, t.j. najprv porozumejú počutému slovu, až potom prichádza na rad rozprávanie. Aktivity teda hlavne precvičujú porozumenie, avšak DVD obsahuje veľa anglických pesničiek a riekaniek, pomocou ktorých si deti nenásilnou formou osvoja výslovnosť slov, aby ich neskôr mohli aj sami používať.

Zobraziť menejZobraziť viac
13,50 €
47,70 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
13,50 €
47,70 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
8
42
8