Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

BOUNCE PARK 17, najväčší športovo-zábavný park na Slovensku s vyše 50 atrakciami.

Popis ponuky

JUMP PARK

Je to sieť vzájomne prepojených trampolínových atrakcií rozprestierajúcich sa na rozlohe 1 200 m2 . Svojou rozlohou sa zaraďuje medzi najväčšie trampolínové parky na Slovensku. Je určený pre deti aj dospelých. Preveriť svoju kondičku a zabaviť sa tu môžu jednotlivci, dvojice či skupiny. JUMP PARK je ideálnym miestom pre zábavu a tréning – zdolanie výzvy a prekonanie samých seba. Nájdete tu zóny pre začiatočníkov, ale aj pre skúsených športovcov.

Popis všetkých atrakcií nájdete na www.bouncepark.sk/atrakcia/jump-park.

  • Vek: 5+
  • Obtiažnosť: 5/12

CLIMB

Farebné a dynamické lezecké steny, na ktorých si sami vyberiete cestu podľa vašich možností. Sú vhodné pre začiatočníkov, ale aj pre skúsených lezcov. Všetko je len o vašej vytrvalosti, ohybnosti, sile a rýchlosti. Samozrejmosťou je istenie, ktoré vás vždy podrží.V X-PARK sa zabavíte na prekážkach rôznych náročností, ktoré preveria vašu rýchlosť, kondičku a stabilitu.

  • Vek: 5+
  • Obtiažnosť: 4/12

Súčasťou je RAINBOW NET – absolútna novinka na trhu s atrakciami, ktorú nájdete len u nás v BOUNCE PARK 17. Atrakciu tvoria prepadávajúce sa siete, v ktorých si deti užijú kopec zábavy. Môžu tu skákať, loziť a zdolávať rôzne prekážky.

KIDS PARK

Skutočný raj pre deti. Tu nuda určite nehrozí! Veľké viacpodlažné ihrisko je určené pre všetky deti. Vybláznite sa na obľúbených atrakciách, ako sú preliezačky, rebríky, tunely, šmýkačky, ale aj rôzne prekážky, ktoré preveria vašu fyzickú zdatnosť, obratnosť a šikovnosť.

  • Vek: 4+
  • Obtiažnosť: 3/12

KIDS – MINI je detské ihrisko pre najmenších. Detičky sa tu bezpečne zabavia v bazéne s mäkkými guličkami, na šmýkačkách či obľúbených preliezkach. Svoje zručnosti si preveria a vyskúšajú na interaktívnych tabuliach. Spoločnosť im budú robiť rôzni plyšoví kamaráti. KIDS – MINI sa nachádza v kaviarenskej časti a je vám k dispozícii zdarma.

V GAME ZONE sa dostanete do virtuálnej reality, ktorá je najnovšou verziou tohto druhu. Nájdete tu aj najobľúbenejšie detské herné atrakcie rôzneho zamerania, ako sú lúč s vodou, formuly, hádzanie lôpt na kôš a mnoho ďalších.

Reštaurácia a kaviareň sú ideálnym miestom pre oddych s rodinou či priateľmi.

Multifunkčné ihrisko s umelou trávou, ktoré môžete využiť nielen na futbalový zápas, ale aj volejbal, bedminton a iné športy. Ako bonus si môžete odniesť originálnu fotografiu z fotozóny s vizualizáciou Mareka Hamšíka.

Zobraziť menejZobraziť viac
3,50 €
3,50 €

Vyprší
12.5.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
3,50 €
3,50 €

Vyprší
12.5.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
30
72
88