Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Schudnite bezbolestne s prémiovou liposukciou Ulthera SLIM.

66
Popis ponuky

Niekedy je potrebné trochu pomôcť, aby sa dosiahlo požadovanej ideálnej postavy. Ošetrenie Ulthera SLIM je vhodné na redukciu tuku v oblastiach brucha, pásu, bokov, lýtok, stehien, zadku či paží.

V súčasnej dobe patrí medzi najžiadanejšie zákroky v plastickej a estetickej medicíne prémiová liposukcia Ulther SLIM, pretože jej výsledky pri formovaní postavy sú porovnateľné s tradičnou chirurgickou liposukciou.

V rámci jedného sedenia je možné ošetriť až 4 telesné partie. Prvé výsledky môžu byť pozorovateľné už za 2 týždne. Podľa klinických štúdií je 6 až 10 týždňov doba, kedy sú konečné výsledky pozorovateľné pre väčšinu ľudí. Je to tiež maximálna doba, kedy telo môže prirodzene metabolizovať narušené tukové tkanivo. Prípadné ďalšie ošetrenie rovnakej partie je možné za týždne (v prípade veľkej tukovej riasy).

Aké výsledky môžete očakávať?

Klinické štúdie napríklad ukázali priemerné zmenšenie obvodu pásu medzi 4 - 6 cm. Jednotlivé výsledky sa u rôznych osôb môžu líšiť.

Ako dlho trvá ošetrenie?

Ošetrenie obvykle trvá asi jednu hodinu. Záleží na počte ošetrovaných oblastí.

Je ošetrenie bezpečné?

Systém Ulthera SLIM je založený na vedeckom základe a patentovanej technológii. Prístroj bol klinicky testovaný a jeho rozvoj je založený na viac ako desaťročnom výskume.

Existujú vedľajšie účinky?

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o neinvazívnu metódu, existuje len veľmi málo vedľajších účinkov. Väčšina klientov sa môže ihneď po ošetrení vrátiť k bežným každodenným činnostiam. Po ošetrení sa môže dočasne objaviť začervenanie, ktoré behom niekoľkých hodín zmizne.

  • Tehotné ženy
  • Epilepsia
  • Nádorové ochorenia
  • Akútny zápal alebo infekčná choroba
  • Vážna cukrovka
  • Voperované zariadenie vysielajúce pulsy

Zobraziť menejZobraziť viac
27 €
80 €

Vyprší
28.7.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
27 €
80 €

Vyprší
28.7.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť