Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Sada na maľovanie podľa čísel z vlastnej fotky (poštovné v cene).

36
Popis ponuky

Maľovanie podľa čísel z fotografie je najnovším prírastkom v ponuke. Rozhodli sme sa vás potešiť exkluzívnou novinkou, a to obrazom z vlastnej fotografie. Budete si ho môcť sami vymaľovať a následne zavesiť na stenu. Je to perfektná voľnočasová aktivita, pri ktorej si oddýchnete, uvoľnite telo a myseľ. Poteší vás aj to, že maľujete na skutočné, 100 % bavlnené, maliarske ARTMIE plátno na ráme PROFI s gramážou až 320 g/m², na ktoré maľujú aj praví maliari.

Ak ste o tomto fenoméne ešte nepočuli, nestrácajte čas a poďte sa do toho hneď pustiť. Vďaka moderným technológiám si máte možnosť urobiť fotky a následne vám ich my dokážeme zhmotniť vo forme obrazu na maľovanie podľa čísel. Ako to asi vyzerá?

Po celom plátne sú rozmiestnené biele políčka, v ktorých sú vyznačené čísla. Ku každému z nich je priradená akrylová farba (3 ml). K obrazu dostanete aj sadu štetcov, vďaka čomu sa môžete pustiť do maľovania ihneď. Akrylové farby, ktoré sú súčasťou balenia, už nie je potrebné riediť vodou, pretože sa môže znížiť ich krycia schopnosť.

Kompletná sada na maľovanie podľa čísel ARTMIE obsahuje:

 • 100 % bavlnené maliarske ARTMIE plátno na ráme PROFI s gramážou až 320 g/m² a vytlačeným vzorom s očíslovanými políčkami
 • kvalitné, pevné a ľahké smrekové lišty, ktorých hrany sú zaoblené, aby sa predišlo poškodeniu plátna
 • sada na maľovanie - 3 štetce s rôznou hrúbkou štetín
 • sada akrylových farieb v nádobkách (3 ml)
 • vymaľovaný náhľad, ktorý vám pomôže správne namaľovať obraz

Techniku maľovania podľa čísel zvládnu naozaj všetci. Dokonca aj ľudia, ktorí o sebe tvrdia, že nevedia maľovať. Maľované obrazy sú preto skvelým darčekom. Rozhodne dokážu potešiť a prekvapiť nielen deti, ale aj dospelých. Pozitívne vlastnosti, ktoré tento druh maľovania prináša sú nasledovné:

 • slúži na psychohygienu a relax
 • učí trpezlivosti a sústredenosti
 • rozvíja kreativitu
 • uvoľňuje telo a myseľ
 • zlepšuje presnosť pohybov a podporuje ich koordináciu
 • rozvíja manuálne zručnosti

*POZOR! Výroba tohto špeciálneho obrazu je starostlivým procesom, ktorému venuje dodávateľ veľké množstvo energie a lásky. Keďže sa pri tomto produkte “na objednávku” nedá práca urobiť dvakrát rovnako, pristupujú ku každej objednávke individuálne a je prispôsobená konkrétnemu zákazníkovi “na mieru”. Upozorňujeme, že vzhľadom na spomínaný nadštandard a výrobu na mieru sa na takýto tovar nevzťahuje podľa Zákona na ochranu spotrebiteľa č. 102/2014 právo na odstúpenie od zmluvy do 14 dní, pokiaľ nejde o chyby technického charakteru.

*Bližšie informácie o minimálnom rozlíšení v pixeloch a ďalších požiadavkách na kvalitu a formát fotiek nájdete v obchodných podmienkach dodávateľa.*

*V prípade objednávky viacerých kusov obrazov v tom istom rozmere je možné pripojiť prílohu vo formáte .zip, resp. .rar*

Zobraziť menejZobraziť viac
24,90 €
38,90 €

Vyprší
31.7.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
24,90 €
38,90 €

Vyprší
31.7.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

27
13
19