Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Darčekový pivný set na výrobu domáceho piva za 1 týždeň.

Popis ponuky

Pilsner

Darčekový pivný set s pivom štýlu Pilsner patrí medzi tie najobľúbenejšie. Pivo tohto typu je preslávené po celom svete a vy si ho môžete urobiť doma. Tento pivný štýl sa vyznačuje svetlo zlatou farbou a plnou chmeľovou a horkou chuťou, čo ocení každý milovník dobrého piva.

Pale Ale

Darčekový pivný set s pivom štýlu Pale Ale sa vyznačuje intenzívnou chmeľovou chuťou a silným sladovým telom. Slady použité na tento typ piva sú mierne pražené a dodávajú pivu zlatú až jantárovú farbu. Tento štýl piva je v našich končinách netradičný, no čoraz viac sa stáva populárnejším.

Pšeničné pivo

Darčekový pivný set s pšeničným sladom. Sladká, ale jemná chuť pšeničného piva perfektne harmonizuje s prirodzene ovocnou a korenistou chuťou z kvasníc. Varí sa pomocou pšeničného sladu a zapôsobí vďaka svojej jemnej aróme a ovocnej, ale slanej chuti. Špičkové kvasnice použité pre toto pšeničné pivo dodávajú bohatú rozmanitosť chutí – od jabĺk a banánov až po jemnú príchuť klinčekov.

Lager

Darčekový pivný set s pivom štýlu Lager patrí medzi obľúbené ležiaky. Pivo tohto typu je preslávené po celom svete a vy si ho môžete urobiť doma. Tento pivný štýl sa vyznačuje príjemnou chmeľovou chuťou bez trpkosti, má svetlozlatú farbu. Výborne sa hodí na každú príležitosť.

Tmavé pivo

Darčekový pivný set s tmavým pivom. Pražená, slaná chuť a tmavá farba robia z tohto piva intenzívny pocit chuti. Najstarším štýlom piva v nemeckej oblasti Bavorska je nemecké tmavé pivo. Dokonca sa verí, že amfora naplnená nemeckým tmavým pivom bola pochovaná na pohrebisku z roku 800 pred Kr. V oblasti Horného Franska. Vďaka tomuto štýlu piva patrí k najstarším na svete. Chuť tohto piva je úžasne harmonizovaná s pečenými a mierne pikantnými druhmi syrov. Nemecké tmavé pivo je aromatické a iba mierne horké. Chuť sa môže pohybovať od náznakov kávy po sladké drievka. Je lepšie piť toto nemecké tmavé pivo mierne teplejšie – s ideálnou pitnou teplotou 9 – 12 °C. Pivo má obsah alkoholu 4,0 až 5,5 %.

India Pale Ale

Darčekový pivný set s pivom štýlu India Pale Ale zaručene patrí medzi najobľúbenejšie remeselné pivo. Pivo IPA je výsledkom najkvalitnejších tradičných pivovarníckych skúseností. Má bohatú históriu, ktorá siaha až do polovice 18. storočia, kedy ho anglickí pivovarníci priniesli do Indie. Aby pivo túto dlhú trasu vydržalo a dobre chutilo, tak do neho pridali väčšie množstvo chmeľu, čo sa odrazilo na trvanlivosti a aj na jeho vynikajúcej chuti. Ak máte chuť na netradičnejšiu, no príjemne robustnú chuť piva s jemným ovocným nádychom, vyskúšajte práve tento štýl.

Jablkový cider

Darčekový pivný set s tmavým pivom. Chuť: jemná, perlivá, svetlo citrusová. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete nemecký Apfelwein, francúzsky Cidre alebo anglický cider, vyvinuli sme produkt, ktorý zahŕňa všetky tri: šumivé víno z kvasených jabĺk. Tento jablčný mušt si môžete ľahko vyrobiť a užiť si ho jednoduchými krokmi. Po dokončení práce máte mierne, sladké jablčné víno s obsahom alkoholu medzi 5,2 – 5,5 %.

Zobraziť menejZobraziť viac
44,99 €
47,20 €

Vyprší
9.5.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
44,99 €
47,20 €

Vyprší
9.5.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
79
79
79