Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Odstránenie červených žiliek na tvári alebo na tele v Beauty Esthetic Centrum.

57
Popis ponuky

Aj vy patríte medzi ženy, ktoré sa deň čo deň snažia mejkapom zakryť červené žilky? Na tvári skutočne nie sú žiadnou ozdobou a môžu vytvárať dojem nesprávnej starostlivosti.

Červené žilky nás netrápia len na tvári, ale veľmi často aj na stehnách, lýtkach či chodidlách. Dôvodov môže byť viacero, či už je to dedičnosť alebo zvýšená námaha alebo nosenie vysokých podpätkov.

Precíznosť ošetrenia prístrojom ANIFE 3D, ktorý pracuje s ihlou tenšou ako vlas, a digitálne riadený kontrolný systém nastavenia energie zaručuje odstránenie už prvých prejavov rozšírených žiliek pri minimálnom resp. žiadnom poškodení pokožky.

Pri menších ošetreniach a jemnejších žilkách nezostávajú takmer žiadne chrastičky, pri hrubších cievkach alebo citlivejšej pokožke môžu vzniknúť chrasty, ktoré však po pár dňoch zmiznú.

Na rozdiel od iných ošetrení ako je intenzívne pulzné svetlo (IPL), lasery, fotónové svetlo, kde je nutných viacero ošetrení na dosiahnutie želateľného efektu, pri tomto prístroji nastáva takmer okamžitý efekt a vo väčšine prípadoch postačí len jedno ošetrenie.

Prístroj na odstránenie červených žiliek Anife 3D využíva ultra vysokú frekvenciu 30 MHz k okamžitej koagulácii hemoglobínu vo väčších kapilároch a k ich uzatvorení. 3D efekt odstraňuje a rozbíja hemoglobín cielene vysokou teplotou s frekvenciou 1/100 za sekundu.

Rozšírené cievky môžu byť odstránené už po jedinom ošetrení. Pomáha aj pri odstraňovaní lézií, kapilár a intravaskulárneho hemoglobinu, ktorého malé molekuly sú absorbované do kožného tkaniva.

Vysoká hustota energie spôsobuje to, že tkanivo je koagulované takmer okamžite a sú absorbované v priebehu 3-7 dní. Pre červené žilky väčšieho rozsahu je nutné ošetrenie opakovať.
14,90 €
35 €

Vyprší
30.7.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
14,90 €
35 €

Vyprší
30.7.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

17
8
15