Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Úžasný 5-dňový letecký zájazd Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje, Amalfi a Positano.

Popis ponuky

1.deň:

Odlet z Viedne, prílet do mesta Neapol v poobedňajších hodinách, transfer súkromným autobusom do hotela. Odloženie batožiny, návšteva historického centra Neapolu. Pešia prehliadka najznámejších pamiatok: Piazza Plebiscito, Teatro San Carlo, Galéria Umberta I., kostol San Francesco di Paola, bulvár Toledo. Počas našej návštevy centra nebude chýbať ani práva Neapolská pizza. Návrat miestnou dopravou na ubytovanie, nocľah.

2. deň:

Raňajky, presun miestnou dopravou do prístavu. Plavba trajektom na celodenný výlet na ostrov Capri, ktorý je prirovnávaný k rajskej záhrade obľubovanej už starovekou rímskou smotánkou. Na ostrove pešia prehliadka najznámejších pamiatok: Piazza Umberto, Kostol Chiesa di Santo Stefano, Augustové záhrady. Po prehliadke možnosť individuálneho programu, vrátane kúpania, návštevy Modrej jaskyne - Grotta Azzura, Villa Jovis, mestečko Anacapri alebo plavba loďou okolo pobrežia ostrova. Návrat trajektom do mesta Neapol presun späť do hotela, nocľah.

3.deň:

Raňajky, celodenná plavba loďou popri rozprávkovom Amalfskom pobreží. Prehliadka ikonického mestečka Positano s pastelovo farebnými domčekmi popretkávanými úzkymi uličkami a nezabudnuteľnými výhľadmi. Ďalšou zastávkou bude mestečko Amalfi s krásnou plážou a malebným prístavom. Prehliadka mestečka s kostolom sv. Ondreja, námestím Piazza Duomo s fontánou Fontana del Popolo a kláštorom Chiostro del Paradiso. Popoludní oddych na pláži a kúpanie v Tyrénskom mori. V podvečerných hodinách návrat loďou späť do Neapola, presun do hotela, nocľah.

4. deň:

Raňajky, celodenný súkromným autobusom do Pompejí, ktoré boli zničené erupciou sopky Vezuv.Prezrieme si archeologický komplex vykopávok niekdajšieho antického mesta, ktoré bolo zasypané niekoľko metrovou vrstvou popola zo sopky Vezuv. Po prehliadke autokarový transfer na sopku Vezuv, s možnosťou výstupu na okraj krátera. V podvečerných hodinách tranfer do hotela, nocľah

5. deň:

Raňajky, odloženie batožiny, pokračovanie v prehliadke mesta Neapol: námestie Piazza Dante, kostol San Lorenzo Maggiore, kostol Santa Chiara, Dóm, Archeologické múzeum a iné. Po prehliadke voľný program, možnosť nákupov na Via Toledo. V poobedňajších hodinách návrat na hotel, prevzatie batožiny, transfer na letisko, odlet z Neapolu do Viedne.

Ubytovanie:

3* Hotel Tiemo sa nachádza v blízkosti stanice metra a centra mesta. Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar a reštauráciu s výhľadom na mesto. Izby sú vybavené SAT TV, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou. Raňajky formou bufetu.

Zobraziť menejZobraziť viac
429 €
315 €

Vyprší
5.8.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

23
32
33
Práve prezerá 40 ľudí