Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxusný wellness pobyt ČAROVNÉ PIEŠŤANY s masážami a privátnym wellness v GRAND HOTELI RESIDENCE ****.

44
Popis ponuky

Pobyt zahŕňa: 

•2x ubytovanie v elegantnej dvojposteľovej izbe s francúzskymi balkónmi 
•2x bohaté bufetové raňajky z teplých a studených jedál a dezertov 
•2x večera výberom z bohatých bufetových stolov alebo špeciálneho večerného menu 
•1x luxusná aromaterapeutická levanduľová masáž Nefriti pre dámu /20 min. 
•1x luxusná masáž Znovuzrodenie pre pána /20 min. 
•1x privátna rezervácia butikového wellness len pre Vás /fínska sauna, perličkový kúpeľ, dažďové sprchy, relaxačná miestnosť, wellness hudba, čaje /60 min. 
•2x transfer grátis do kúpeľného centra Piešťanských kúpeľov, /kde Vám radi rezervujeme bahenný a termálny kúpeľ /alebo na prechádzku po historickom centre Piešťan 
•2x fitness a stacionárne bicykle celodenne 
Denne biliard, šachy, spoločenské hry v luxusnom anglickom lobby bare 
Večer posedenie pri hudbe, pri krbe v lobby bare, v lete na terasách 
Denne Nordic walking - prechádzky okolo jazera Sĺňava.: len pár krokov pri hoteli
Popis zariadenia

GRAND HOTEL RESIDENCE**** luxusný butikový hotel v Piešťanoch. 
Ponúka maximálny komfort, bezpečné služby a domácu atmosféru s vynikajúcimi službami. Grand Hotel Residence je butikový hotel v slávnom kúpeľnom meste Piešťany s 200-ročnou históriou liečby pohybového aparátu. Hotel je polohou v prírodnej zóne pri rieke Váh a jazere Sĺňava, len 15 min. pešo po hrádzi pri vode do kúpeľného centra a 5 min. pešo od Areálu vodných športov a pláží WAKE SOUL Ratnovská zátoka. Samotná poloha predurčuje hotel ako miesto pre tých, ktorí potrebujú v komornej a bezpečnej atmosfére menšieho luxusného hotela s kapacitou do 50 hostí si oddýchnuť od zhonu, roboty, stresu a denných povinností. Služby poskytuje len pre ubytovaných hostí v ohradenom areáli a všade vládne kľudná atmosféra s wellness hudbou pre dokonalý relax. V lete pribudnú na terasách večerné koncerty pri dobrom vínku, grilovaných špecialitách, v záhradách je sedenie pod stromami pre kľud pri čítaní a speve vtákov, na zadnej záhrade sú vírivky a opaľovacie lôžka a terasa. 
Hotel je aj prvým DETOX hotelom zameraným na 5D DETOX pobyty all inclusive so špeciálnym 5D Detox programom podľa svetových DETOX kliník. Vrátane Inbody analýzy zloženia tela, ktoré si môžete k pobytom doobjednať. V ponuke sú i relaxačné, luxusné, romantické pobyty ale i liečebné kúpeľné pobyty s procedúrami . Hotel má vlastné butikové wellness centrum, ktoré rezervuje hosťom privátne pre maximálny komfort a bezpečnosť , takisto je v hoteli centrum na bahenné procedúry a vlastné masérske centrum s viac ako 20 druhov liečebných a relaxačných masáží, beauty ošetrenia a detox procedúry. Denne je 2x zabezpečený transfer bezplatne do neďalekých kúpeľov, kde v kúpeľoch radi pre svojich hostí rezervujeme termálne a bahenné kúpele. 
GRAND HOTEL RESIDENCE - chce zabezpečiť pre hostí to naj... oddych, kľud, bezpečné, privátne a nerušené služby pre maximálne pohodlie.
Ďalšie informácie

Po zakúpení je nutná rezervácia v Grand Hoteli Residence **** , Odborárska 7 Piešťany, 92101 

Kontaktné údaje: 
tel. č.: +421 903 312 651 resp. +421 33 7726646
e-mail: hotel@sergijo.sk 
web: https://www.hotelresidence.sk/
3 dni (2 noci) pre 2 osoby /polpenzia/ 220 €392 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
3 dni (2 noci) pre 2 osoby /polpenzia/

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť