Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Wellness pobyt v Clubhoteli*** Nezábudka

55
Popis ponuky

Podrobnosti o zľave Clubhotel Nezábudka*** je súkromný hotel situovaný v tichom prostredí Vysokých Tatier, ktorý poskytuje kompletné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Jedinečnou polohou na úpätí Vysokých Tatier sa stáva Clubhotel Nezábudka ideálnym miestom na prežitie krásnych chvíľ v lone tatranskej prírody spojeného s relaxačnými procedúrami vo Vitálnom svete, ktorý je vybavený sústavou sáun a procedúr podľa vlastného výberu. Vybavenie, okolie hotela, štýlovo zariadená reštaurácia a slovenská koliba vytvárajú spolu príjemnú komornú atmosféru a zanechávajú nezabudnuteľné zážitky.

Hotelové izby sú rozdelené na samostatnú ubytovaciu a hygienickú časť. V každej takejto izbe sú 2 pevné lôžka s možnosťou prístelky. V ubytovacej časti tohto typu sa nachádza TV so satelitným príjmom a videorozvodom, telefón, rádio a odkladací priestor. Hygienické zariadenie je vybavené sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Nájdete tu aj župany, fén, jednorázové kúpacie čiapky, mydielka, sprchovací šampón, telové mlieko.

Štýlovo zariadená reštaurácia s kapacitou 64 miest ponúka široký sortiment jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia zároveň slúži na výdaj raňajok a večerí formou bufetových stolov. V jedálnom lístku si nájde každý to svoje ... vegetariánsku, delenú stravu, klasické jedlá stredomorskej kuchyne, ako aj špeciality regionálnej, slovenskej kuchyne.... európskej kuchyne. Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber slovenských ako aj zahraničných vín. V priaznivom počasí si jedlo môžete vychutnať aj na letnej terase pri reštaurácii.

Hostia určite ocenia posedenie pri záhradnom krbe s prístreškom. Nachádza sa v areáli hotela, len niekoľko metrov od hlavného vchodu. Znamenitá chuť opekaných pokrmov hodnotne prispeje k obohateniu vášho menu. Chyťte si rybu, chutne Vám ju pripravia.

V hotelových jazierkach plných pstruhov, kaprov a zubáčov si môžete chytiť rybu, môžete si ju sami pripraviť v našej Macovej chate s rozprávkovým krbom aj ohniskom, alebo Vám ju pripraví kuchár na Váš obľúbený spôsob. Macova chata je vhodná pre jednotlivcov aj skupiny na rôzne grilovačky v prírode.

Vo wellness centre hotela Nezábudka*** môžete využiť:

 • Trblietavý bazén s protiprúdom, dvomi terasami, odpočívacím priestorom s lehátkami
 • liečivé účinky sauny, na výber máte: pekelnú, bylinkovú a parnú eukalyptovú saunu

 • Solárium - tatranská lúka
 • Zábalové procedúry - Bahenný celotelový zábal, Bahenná pleťová maska, Rašelinový zábal, Medový zábal, Termický zábal, Povzbudzujúci píling, PARAFANGO - parafínový zábal s morským bahnom
 • Kozmetické služby - Ošetrenie citlivej pleti, Ošetrenie mastnej pleti, Ošetrenie suchej pleti, Ošetrenie normálnej pleti
 • Vaňové kúpele - Rašelinový kúpeľ, Rašelinový kúpeľ s liečivou soľou, Remineralizačný kúpeľ, Magnéziový kúpeľ, Perličkový kúpeľ, O2 kúpeľ, Kúpeľ s liečivou soľou, Rašelinový kúpeľ s liečivou soľou, Sírový kúpeľ, CO2 kúpeľ
 • Vírivku

 • Ruskú saunu Dačka - V exteriéri hotela Nezábudka v prekrásnom drevenom zrube "Ruskú saunu Dačku", ktorá sa nachádza len 5 metrov od krytého bazéna.

Hotel je priateľom zvierat. Pre komplexnosť služieb a radosť našich nielen najmenších hostí ponúkame krásne zážitky s našimi zvieratkami

Ďalšie možnosti priplatenia pri nástupe na pobyt na hotelovej recepcii a nahlásení vopred pri rezervácii pobytu:

 • Tretia a štvrtá dospelá osoba s ubytovaním v Apartmáne na rozkladacom gauči: bežná cena 35,- €/osoba a prenocovanie
 • All Inclusive služba pre dospelú osobu: bežná cena 12,- €/osoba a prenocovanie – nutné zakúpiť na celý pobyt a pre všetkých zúčastnených v rámci jedného Apartmánu
 • All Inclusive služba pre deti do veku 6-15 rokov: bežná cena 8,40,- €/dieťa a prenocovanie – nutné zakúpiť na celý pobyt a pre všetkých zúčastnených v rámci jedného Apartmánu
 • Zvieratá v Apartmánoch nie sú povolené

Poloha hotela je dobrým východiskovým bodom do celých Vysokých Tatier, Nízkych Tatier, termálnych kúpalísk (aquapark v Poprade, kryté termálne bazény v Liptovskom Jáne, nový celoročný aquapark Tatralandia, areál termálnych bazénov v Bešeňovej), skanzenov (Pribilina, Vlkolínec) a neďalekých jaskýň (Važecká jaskyňa, Belianska jaskyňa, Demänovská jaskyňa Slobody a Ľadová jaskyňa ).

Na spoznanie blízkeho okolia poslúžia taktiež výlety do kaštieľov a zámkov (najväčší a najzachovalejší stredoveký zámok Spišský hrad, kaštieľ v Strážkach, Staroľubovianský zámok), do Zamaguria (Pieninský národný park, splav na pltiach), do Slovenského raja či do Poľska. Neďaleko sa nachádza nádherné stredoveké mesto Levoča s kostolom s najväčším ručne vyrezávaným oltárom.
49,50 €
111 €

Kúpené
79x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (1)

3,00/5Priemerné
Hodnotené 1x
3

Izba mohla byť čistejšia, čakali sme dosť dlho, kým ju upracú,aby sme sa mohli nasťahovať, ale podlaha bola taká špinavá... Poloha hotela výborná, strava tiež, len zas personál si nevšímal, že sa minuli poháre, príbory,neodnášali zo stolov po predchádzajucich hosťoch,takže sme tam mali celý čas použité poháre,taniere. A welness- väčšinou tam boli rodiny s malými deťmi,ale voda bola studená,takže sa skoro nikto nekupal,my s dcérou sme vydržai asi 10 minút.

7.7.2014
49,50 €
111 €

Kúpené
79x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
26
40
50