Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Náhradné hlavice do žiletiek Fusion power a Mach 3

52
Popis ponuky

Hovorí sa, že pravý chlap má smrdieť cibuľou a prácou, má byť veľký a zarastený. My si vyškrtneme tú cibuľu a „šmirgeľ“ na lícach vymeníme za hladké líca, ktoré vyzývajú nielen k bozku, ale aj k jednej jemnej výchovnej.

Tupá žiletka je postrach holenia, vaša tvár môže po nej vyzerať ako krvavé miesto činu, preto pri holení treba dbať na poriadnu kvalitu a ostrosť! Hoľte sa rýchlosťou Mach 3 alebo s Fusion Power a stavte na špičkovú značku žiletkových hlavíc GILETTE.

Váš kupón zahŕňa:

  • Balenie náhradných hlavíc: 2 x po 4 kusy (Fusion Power alebo Mach 3)
  • Poštovné a balné

Vyberte si z variantov:

Variant 1: GILLETTE Mach 3

Holiaca hlavica s tromi britvami oholí dôkladne každé strnisko! Gillette Mach 3 predstavuje zdokonalenú generáciu žiletiek, ktoré sa tešia vysokej obľube už 15 rokov. Tri Anti-Friction čepele znižujú ťahanie chlpov a ochranné mikrolamely sa postarajú o ľahký sklz po pokožke.

Variant 2: GILLETTE Fusion power

Fusion Power – Náhradné brity – majú 5 čepieľok, ktoré sú o 30% bližšie pri sebe, a vylepšený indikačné zvlhčujúci pásik obohatený o prírodné zložky – pridaním britov a zúžením medzier medzi britmi sa vytvára SHAVING Surface, holiaci plocha, ktorá rovnomerne rozprestiera holiaci silu na všetky brity, a tak dosahuje výrazne menšieho podráždenia a väčšieho komfortu – čepieľka Precision Trimmer na zadnej strane hlavice umožňuje jednoduchú úpravu bokombrád, holenie pod nosom a tvarovanie fúzov, a to s absolútnou presnosťou a plnou kontrolou nad strojčekom.
11,99 €
24,99 €

Kúpené
201x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (2)

4,50/5Perfektné
Hodnotené 2x
5

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

12.10.2013
4

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

14.10.2013
11,99 €
24,99 €

Kúpené
201x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

18
51
50
29