Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v krásnej Prahe na 1, 2 alebo 3 noci pre 2 osoby v hoteli Anděl***

Hotel Anděl
0 / 5
51
Popis ponuky

Hotel Anděl*** sa nachádza v centre Prahy, kde sa jedinečným spôsobom spojuje história s modernou architektúrou. V blízkom okolí tohto šarmantného hotelu nájdete medzi inými aj vilu Bertramka, tradičný pivovar Staroprameň a nákupné a zábavné centrum " Nový Smíchov".

Vďaka svojej polohe je Hotel Anděl ideálnym východiskovým bodom pre najrôznejšie aktivity. Bezprostredná blízkosť stanice metra a električiek vám umožní dopraviť sa počas niekoľkých minút k najvýznamnejším a najnavštevovanejším miestam historickej časti Prahy ako sú Václavské námestie, Staromestské námestie, Karlov most či Kráľovská cesta.

Teplé, slnečné tóny, milé detaily a individuálny prístup k hosťom príjemne dotvárajú atmosféru tohto hotela, vedeného rodinou Ullmann. K dispozícii vám ponúka 31 komfortne zariadených jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izieb s možnosťou prístelky.

Všetky izby sú zariadené v modernom štýle a k ich vybaveniu patrí internetová prípojka, farebný televízor (SAT - TV, viac ako 400 staníc), minibar, rádio a požiarny alarm. Luxusné vybavenie kúpeľní (mramorové umývadlo, fén, samostatný telefón, podlahové vykurovanie) určite uspokojí aj náročnejšiu klientelu.

Bezbariérový prístup do hotela a jedálenskej miestnosti je samozrejmosťou, rovnako ako aj výťah do všetkých podlaží budovy. Vaše auto môžete bezplatne zaparkovať priamo pred budovou hotela, prípadne využiť služby stráženého parkoviska v blízkosti hotela. Raňajky formou švédskych stolov vám zaručí príjemný štart vášho dňa.

Tipy na výlet

Pražský hrad

Je najväčším hradom na svete, pamätné miesto Českej republiky, v minulosti sídlo českých panovníkov, v súčasnosti sídlo prezidenta. Pražský hrad láka návštevníkov katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Jiřího, Starým a Novým kráľovským palácom, Španielskou sálou, Daliborkou a Zlatou uličkou. V katedrále sv. Víta sú uložené české kráľovské korunovačné klenoty, vo veži je umiestnený najväčší český zvon Zikmund a v mauzóleu odpočívajú králi a cisári.

Karlov most

Karlov most s 30 sochami a súsošiami patrí medzi najnavštevovanejšie pražské pamiatky. Základný kameň stavby mostu bol položený v slede nepárnych čísel 1-3-5-7-9-7-5-3-1 (9. 7. 1357 v 5 hodín a 31 minút) . Most spája oba brehy Vltavy, na strane Starého Mesta dominuje vstup na most Staromestská mostecká veža, na Malej Strane Malostranská mosteská veža. Karlov most je jedným z najkrajších mostov sveta, z ktorého sa návštevníkom Prahy otvára panoráma Pražského hradu a Petřína a pohľad na ďalšie pražské mosty.

Staromestské námestie

Staromestské námestie s uprostred stojacim pomníkom majstra Jána Husa je obľúbeným miestom stretnutia nielen Pražanov, ale aj návštevníkov Prahy. Úchvatné stavby obklopujúce námestie od Staromestskej radnice, Týnského chrámu, kostola sv. Mikuláša, domu "U kamenného mosta" až po Palác Kinských sú obdivované návštevníkmi z odpočinkových lavičiek alebo z reštauračných záhradiek. Staromestské námestie je miestom tradičných trhov, koncertov a spoločenských udalostí.
47,60 €
98 €

Kúpené
33x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
47,60 €
98 €

Kúpené
33x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
21
46
50