Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kosmodisk

70
Popis ponuky

Podrobnosti o zľave

KOSMODISK ® je navrhnutý odborníkmi tak, aby odstránil alebo vyliečil bolesti v oblasti chrbtice a chrbta. Kombinované výsledky testov ukazujú až 80% zlepšenie u užívateľov, ktorí trpeli bolesťami chrbta.

Trpíte bolesťami chrbta spôsobenými:

  • častým sedením
  • zlým držaním tela
  • zlou pozíciou pri spaní
  • namáhavou prácou alebo športom
  • chôdzou v topánkach na vysokých podpätkoch a pod.?
Znepríjemňuje vám bolesť osobné, rodinný a profesionálny život? Nedokážete zdvihnúť svoje dieťa, ísť na prechádzku so svojím psom alebo dôjsť na nákup?

Kosmodisk predstavuje riešenie práve pre vás.

Bolesti chrbta patria k modernému životu. Takmer 80% ľudí v priebehu života pocítí bolesti chrbta. Väčšinou sa jedná o nepríjemný a mrzutý problém spôsobený nejakým druhom mechanického stresu alebo poškodením chrbta.

Ovplyvňuje mužov aj ženy a všetky vekové skupiny - od detí až po seniorov, ale najviac prevláda u osôb stredného veku. Počas týchto činností je vyvíjaný veľký tlak na náš krk a bedrovú chrbticu, čo môže spôsobiť po dlhom dni či po nejakej dobe bolesti chrbta.

Kosmodisk pracuje na samom prahu bolesti, poskytuje vám jemnú, upokojujúcu úľavu, zatiaľ čo vy sedíte, stojíte, pracujete, odpočívate, venujete sa pravidelným činnostiam v domácnosti alebo dokonca cvičíte.
8,90 €
30 €

Kúpené
109x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (1)

5,00/5Perfektné
Hodnotené 1x
5

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

6.1.2014
8,90 €
30 €

Kúpené
109x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

8
36
11
19