Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

40-minútová kryolipolýza (1-5 ošetrení)

IdealBeauty
0 / 5
83
Popis ponuky

Zbavte sa neželaného tuku a tešte sa zo svojej postavy bez toho, že by ste museli zoštíhliť aj svoj rozpočet! Využite v boji s prebytočnými kilami CHLAD! Vyskúšajte kryolipolýzu, ktorá z vás doslova vyplaví neželané tuky!

Kryolipolýza je neinvazívne odstránenie tukových buniek v určitej oblasti tela. Špeciálny aplikátor sa priloží na tú časť tela, kde sa chcete zbaviť centimetrov. Vákuovým podtlakom sa vtiahne do aplikátora pokožka aj s prebytočným tukom. Chladiace platničky ochladia tuk, na čo telo reaguje zápalovou reakciou, ktorá zbaví telo všetkých tukových buniek. Voilà! Už iba krásna postavička!

Na výber máte 1 až 5 nasatí (dĺžka jedného nasatia je 35–40 minút podľa potreby):

  • 1 nasatie, napr. na menšiu oblasť brucha
  • 2 nasatia, napr. na oblasť celého brucha
  • 5 nasatí, napr. na stehná

Nemusíte sa báť o vašu kožu, pretože je počas zákroku chránená kontaktným gélom. Je to bezbolestné! Pocítite iba mierny tlak a chlad, ktorý ale veľmi rýchlo ustupuje. Keďže tuková bunka mrzne pri vyššej teplote ako koža, najnižšia teplota, ktorou vaše tuky schladia, je 3 °C. Pri týchto teplotách je zaistené, že ostatné tkanivá, ktoré obklopujú tukové bunky a sú pred procesom schladené, sú chránené a tým nedochádza k ich poškodeniu. Je to doposiaľ najúčinnejšia bezbolestná liposukcia, overená klinickými štúdiami.

V IdealBaeuty vám pomocou najefektívnejších prístrojov značky LipoCryo ošetria brucho, ruky, stehná, chrbát. Medzi zakázané oblasti patria prsia a hrudník. Čím menej tuku máte, tým menej ošetrení postačí, no pripravte sa maximálne na 3 procedúry na jedno miesto vášho tela.

Podrobnejší postup pri kryolipolýze tu.

Aj keď je kryolipolýza účinná, nezabúdajte na zdravý životný štýl v podobe pohybu a zdravej stravy, pretože tukové bunky sa vám môžu vytvoriť na inej časti vášho tela!

Kontraindikácie (rozkliknite)

Zmrazte svoje tuky v IdealBeauty! Toto ošetrenie je vhodné pre všetky vekové kategórie a je vhodné rovnako pre ženy aj mužov!
13,99 €
80 €

Kúpené
24x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
13,99 €
80 €

Kúpené
24x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

66
75
72
38