Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Víkendový pobyt v centre Prahy pre DVOCH na 3 dni v luxusnom Hoteli Louis Leger. Dve deti do 14-tich rokov ZDARMA.

57
Popis ponuky

Romantika v0 stovežatej PrahePraha má svoju nezabudnuteľnú atmosféru. Romantika na Petříne, prechádzka pozdĺž Vltavy, predstavenie v Národnom divadle ... Tým všetkým môžete potešiť Váš náprotivok. A ak je Vás doma viac a chceli by ste sa vydať na výlet ako celá rodina, ani to nie je problém. V cene tohto balíka je pobyt pre dve deti zadarmo a tak môžete objavovať krásy Prahy všetci!

Luxusné ubytovanie v Hoteli Louis Leger****

Hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti historického centra mesta, asi 20 minút pešo od Václavského námestia. Vďaka tomu budete mať všetky pamiatky ihneď po ruke a ani pražský nočný život Vám neunikne.

Budova hotela je palác z 19. storočia, ktorý ponúka 60 izieb zariadených v talianskom štýle. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, sušičom vlasov, satelitnou TV, telefónom, Wi-Fi, minibarom a bezpečnostným trezorom.

Priamo v hoteli sa nachádza aj reštaurácia, kde Vás bude čakať mimoriadny kulinársky zážitok s talianskou a medzinárodnou kuchyňou. Raňajky budú prebiehať formou bufetu každé ráno od 6:30 do 10:30. Pri hostinách Vás čaká 3-chodové menu s pečivom a vodou na stole. Navštíviť môžete tiež hotelový lobby bar, ktorý je otvorený non stop. Tu sú v ponuke studené i teplé nápoje.

Ak by ste chceli pri svojom pobyte navštíviť rôzne podujatia ako výstavy, divadelné predstavenia, koncerty alebo vernisáže a neviete ako a kde ich objednať, na recepcii Vám radi pomôžu a vstupenky Vám zabezpečí.

Pamiatky, výstavy, ZOO

Kam vyraziť v Prahe určite viete - Pražský hrad, Staromestské námestie, orloj, židovská štvrť ... Kam ale vyraziť až Vás pamätihodnosti omrzí?

  • Ak ste ešte nikdy neboli v ZOO Praha, je skvelý čas sem zavítať. Prevetráte sa na čerstvom vzduchu a uvidíte obrovský areál plný rozličných zvierat a pavilónov. Určite nevynechajte zaujímavú expozíciu goríl! Zoo ponúka veľa miest, kde je možné príjemne tráviť čas aj pri zlom počasí.

  • Vedľa pražskej zoo môžete navštíviť botanickú záhradu, v ktorej môžete uvidieť bohatú vonkajšej expozícii exotických rastlín a tiež skleník Fata Morgana. Tu sa ocitnete v priebehu niekoľkých sekúnd v tropickom raji sa záplavou rastlín nepreberných tvarov a farieb.
  • Láka Vás skôr umenie vo forme stálych expozícií a výstav? Navštívte jednu zo sekcií Národnej galérie. Galéria prezentuje umenie vo vymedzených časových úsekoch, a tak môžete navštíviť to, čo Vás práve zaujíma. Bude to gotické, renesančné alebo moderné umenie?

  • Nemali by ste zabudnúť ani na Národné múzeum, ktoré sa nachádza na Václavskom námestí a poskytuje pre každého niečo.
  • Určite Vás zaujmú aj niektoré divadelné hry alebo koncerty, ktoré budú v dobe Vášho pobytu prebiehať. Neváhajte a navštívte ich!

Praha je krásne kultúrne mesto, ktoré ponúka nepreberné množstvo možností, ako stráviť čas v akejkoľvek časti roka.Nechajte sa osviežiť jej duchom!
118 €
276 €

Kúpené
470x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (1)

5,00/5Perfektné
Hodnotené 1x
5

Výborná poloha na spoznávanie Prahy. Ochotný personál, výborné ubytovanie, jedinú chybu vidím v parkovaní auta.

25.12.2013
118 €
276 €

Kúpené
470x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
38
21
46