Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt pre 2 osoby v Penzióne Pekáreň na Liptove

49
Popis ponuky

Nielenže sa v pekárni chlieb pečie, ale sa v nej aj dobre býva, na mieste, kde vytúžený pokoj potôčikom tečie, na Liptove sa dovolenkový sen sníva.

Ak máte radi slovenskú prírodu, jej krásy a malé-veľké zázraky, milujete syrové korbáčiky a bryndzové halušky, potom práve na vás čaká Penzión Pekáreň! Vitajte na malebnom Liptove!

Užite si pravú slovenskú dovolenku v objatí Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Novootvorený Penzión Pekáreň sa nachádza v Liptovskej osade blízko Donoval a Malina Brda.

Váš kupón zahŕňa:

  • ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci v Penzióne Pekáreň
  • polpenzia pre 2 osoby
  • 1 hodina vírivka pre 2 osoby
  • 1 hodina infra sauna pre 2 osoby

Ubytovanie a strava

Tam, kde namiesto líšok dobrú noc dávajú ovečky, budete ubytovaní v štandardnej komfortnej izbe s vlastnou kúpeľňou (sprchovací kút, WC), LCD televízorom a Wi-Fi pripojením na internet.

Súčasťou penziónu je aj rodinná a široko-ďaleko známa pekáreň. Každé ráno vás prebudí vôňa čerstvo upečeného chleba, ktorý si rovnako nájdete na stole ako súčasť vašich raňajok.

Osviežiť nápojmi sa môžete v bare, ktorý je súčasťou penziónu a rokovania alebo iné spoločenské stretnutia môžete premiestniť do veľkej kongresovej miestnosti.

Voľný čas a wellness

Relaxujte v bublinkách v obľúbenej vírivke alebo si užívajte infračervené svetlo v saune. Skutočný svet sa však otvára za dverami penziónu. Nekonečná príroda, turistické chodníčky a pravá liptovská atmosféra. V blízkosti je niekoľko aquaparkov (Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová) i dedinka Vlkolínec.

Byť na Liptove a nelyžovať sa skoro rovná hriechu. Len máloktorý región na Slovensku ponúka toľko možností pre užívanie tohto krásneho zimného športu. Na výber v najbližšom okolí penziónu máte: Malinô Brdo a Park Snow Donovaly, ale aj Kubínska hoľa alebo centrum v Jasnej.

Viac možností využitia voľného času nájdete TU. http://www.penzionapekaren.eu/aktivity.html

Ďalšie poplatky:

  • doplatok miestna daň 0,50 € os /noc

           
69 €
136 €

Kúpené
133x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
136 €

Kúpené
133x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
42
12
21