Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zimná dovolenka pre 2 osoby na 3 dni s wellness alebo silvestrovskou zábavou. Vyberte si super pobyt v Horskej ubytovni Areál Športov s 50 % zľavou na wellness alebo bomba zábavu na silvestrovskom pobyte so všetkým, čo k tomu patrí. Čaká na vás krásna príroda, skvelá polpenzia, perfektná lyžovačka.

40
Popis ponuky

Horská ubytovňa už od roku 1984 poskytuje služby v oblasti tuzemského cestovného ruchu, zabezpečujú školy v prírode, športové sústredenia pre kolektívy aj jednotlivcov, lyžiarske kurzy zjazdového a bežeckého lyžovania alebo rodinné oslavy.

Ubytovanie

Ubytovaní budete v2 alebo 4-lôžkových izby alebo jeden z troch krásnych apartmánoch. Celková kapacita je 51 lôžok. Kdispozícii máte TV so satelitom, rádiom, chladničku, kúpeľňu so sprchovým kútom a WC. Využite pri pobyte na 3 dni50 % zľavu na wellness (sauna, bazén).

Stravovanie

Čaká na vás skvelá strava vo forme polpenzie. Môžete sa tešiť na domácu kuchyňu nielen slovenských špecialít. Kapacita jedálne je 54 miest. Na silvestrovský večer (pobyt na 5 dní) sa môžete tiež tešiť! Čaká vás prípitok, predjedlo, hlavné jedlo, dezert, zábava, minerálka, káva a domáca kapustnica.

Zjazdové lyžovanie je vhodné pre menej, ale i viac náročných lyžiarov. Lyžiarsky svah je pravidelne upravovaný azaujímavý krátkymi prestojmi v radoch na vlek. Kto uprednostňuje bežecké lyžovanie, môže si svoje schopnosti otestovať na bežeckých tratiach. Večerné korčuľovanie na prírodnom klzisku s osvetlením má atraktívnu atmosféru.

Wellness

Relax v krytom bazéne a saune vám po celodennej záťaži určite padne vhod. Dokonca tu máte aj 50 % zľavu! Užite si oddych azrelaxujte sa.

Tipy na výlety

Lyžiarské stredisko Látky

Je obľúbenou destináciou najmä začínajúcich a rekreačných lyžiarov, milovníkov bežeckého lyžovania, ako aj ďalších zimných športov. K dispozícii sú dva lyžiarske vleky s kapacitou 1050 osôb/hod. K dispozícii je ski servis, požičovňa lyžiarskeho výstroja ako aj bufet na svahu.

Lyžiarske stredisko Veporské Vrchy - Poľana

Lyžiarske stredisko Poľana sa nachádza v krásnom prostredí Slovenského Rudohoria v CHKO Poľana. K dispozícii sú 3 lyžiarske vleky Tatrapoma s dĺžkou 1000, 450, 450m, lyžiarske terény pre stredne náročných lyžiarov, priestor pre snowboarding, lyžiarska škola, prírodné klzisko s umelým osvetlením, bufet a mnoho bežeckých tratí v okolí.
89 €
149 €

Kúpené
13x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
149 €

Kúpené
13x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť