Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vacuwell, vibrosauna, rolletic, vibračná plošina a celková úprava metabolizmu pod dohľadom lekára

Bodyvital
0 / 5
65
Popis ponuky

Chcete mať postavičku ako éterické modelky? Zabudnite na stredoveké obliny a darujte si pod stromček nové krivky! Na scénu prichádza kombinácia piatich bojovníkov za zdravý životný štýl a vyformovanú postavu.

Vyberte si z variantov:

Variant 1: Vacuwell 10 vstupov (30 min) zahŕňa:

  • 10 vstupov do Vacuwell 10×30 minút

Vacuwell

Je podtlaková terapia, ktorou sa cielene zefektívňuje spaľovanie tukov v kritických partiách (brucho, boky, zadok, stehná). Funkcia SKINLINE je čisto anticelulitídny program, pre intenzívne odstránenie ťažkých foriem celulitídy. Vplyvom veľkých skokov vo vacuu dochádza k intenzívnej lymfodrenáži. Zmršťovaním a rozširovaním vacuového priestoru sa rozpumpuje krv, následne sa vyhladí koža a omnoho rýchlejšie sa odstráni celulitída.

Funkcia FITNESS je program na tréningovú záťaž cvičiaceho – týmto programom sa intenzívnejšie chudne na váhe, odstraňuje podkožný tuk a celulitída.

Efekty cvičenia

Variant 2: Vibrosauna s aplikáciou zoštíhľujúceho zábalu 10 vstupov (30 min.) zahŕňa:

  • 10 vstupov do Vibrosauny 10×30 minút
  • aplikácia zoštíhľujúceho zábalu

Vibrosauna

Je vynikajúca suchá sauna, ktorú tvorí pohodlné vibrujúce lôžko, suchý horúci vzduch a záporne nabitý vzduch (ionizáciou zbavený všetkých škodlivín) pre oblasť krku a hlavy. Vibrosauna je terapeutické, multifunkčné zariadenie s výhodami niekoľkých liečebných procedúr naraz.

Patrí k pasívnym metódam udržiavania kondície, znižovania nadváhy, zlepšenia zdravotného stavu a detoxikácie organizmu.

Efekty Vibrosauny

Čo si treba priniesť?

  • veľkú osušku, náhradné nohavičky

Zoštíhľujúci zábal

Kombinácia voňavého škoricového zábalu a bandáže silne prehrieva pokožku a hlbšie uložené tkanivo, čím dochádza k látkovej výmene a značnému odbúravaniu tukov a prebytočnej vody z tkaniva. Je to vysoko účinný prostriedok na formovanie postavy, zvlášť proti celulitíde a zabezpečuje celkové vyhladenie pokožky na tele.

Škoricový krém nanesieme na príslušnú časť tela a pevne ju zabandážujeme so špeciálnou fóliou. Takto budete odpočívať 30 minút vo Vibrosaune. Je nutné, aby ste počas procedúry zvýšili príjem tekutín (2,5 – 3 litre denne).

Efekty zábalu

Variant 3: Rolletic 10 vstupov (40 min.) zahŕňa:

  • 10 vstupov na rolletic 10×40 minút

Bodyroll

Bodyrool je moderná metóda štiepenia a odbúravania tukov nechirurgickým zásahom za pôsobenia infračerveného žiarenia. Je to účinný masážny stroj, ktorý pri pravidelnom používaní dokáže dobre tvarovať postavu, odstrániť celulitídu a zmenšiť objem masírovaných partií. Masáž prebieha tak, že postupne podľa odporúčanej chronológie masírujete a zároveň hĺbkovo prehrievate jednotlivé partie tela s dodržiavaním základného pravidla – podpory prúdenia krvi od periférií smerom k srdcu. K zmenšeniu objemu masírovanej partie dochádza príjemne, bez námahy a zaťažovania organizmu.

Efekty cvičenia

Variant 4: Profesionálna vibračná plošina 10 vstupov (20 min.) zahŕňa:

  • 10 vstupov profesionálna vibračná plošina 10×20 minút

Efekty Vibračnej plošiny:10 min. = 1 hodina v posilňovni

Účinky vibračnej plošiny

Variant 5: Komplexný program úpravy metabolizmu pod dohľadom lekára

V akom prípade by som sa mal/a výživového programu zúčastniť?

  • pokiaľ hľadáte trvalé riešenie problému s vašou hmotnosťou a chcete zdravo schudnúť
  • ak chcete mať vytvorený osobný zoznam potravín na základe vašich krvných testov a zladiť chémiu potravín s chémiou vášho tela
  • ak už máte zdravotné problémy, ktoré súvisia s nadváhou alebo nesprávnymi stravovacími návykmi – môžu to byť napríklad ochorenia ako cukrovka typu II., reuma, chronická migréna, vysoký cholesterol, vysoký krvný tlak, klimakterické problémy, poruchy látkovej premeny tukov, nafukovanie, pálenie záhy a iné
  • ak nedokážete schudnúť alebo je váš metabolizmus spomalený vekom, chorobou

Program neobsahuje doplnky stravy. Program na úpravu metabolizmu spočíva v odbere krvi a konzultácie o stravovacích návykoch s odborníkmi (trvanie cca 60 min, pripadne podľa potreby a dohody). Na základe krvného testu a osobných údajov vystaví lekár alebo odborný poradca individuálny výživový plán. Plán vedie k zmene prístupu k jedlu. 

Komplexný program úpravy metabolizmu pod dohľadom lekára bude prebiehať vo Výživovej poradni na Kukuričnej 1 v Bratislave.

Kontraindikácie pre cvičenia
24,90 €
72 €

Kúpené
12x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
24,90 €
72 €

Kúpené
12x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

68
71
67
73