Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Fantastické ošetrenie lampou TDP v salóne Beauty Relax.Poďte vyskúšať jedinečné účinky TPD lampy, ktorá pomáha pri viac ako 100 chorobách a je ideálny prostriedok v prevencii vášho zdravia. Liečivá sila minerálov posilňuje imunitný systém, tíši bolesť, zlepšuje okysličenie a látkovú výmenu. Prirodzená metóda bez chémie a nežiadú

64
Popis ponuky

Originálna TDP lampa je novodobý terapeutický prístroj, ktorý vynašla skupina vedcov a lekárov vo výskumnom inštitúte v Chongging v Číne. Kľúčovým prvkom TPD lampy je patentovaná minerálna platňa, ktorá je zložená z 33 minerálov.

Keď sa platňa nahreje na teplotu cca 280 ° C, produkuje jedinečné BIO spektrum elektromagnetických vĺn, ktoré dokáže ľudské telo dobre prijímať. Spektrum týchto vĺn je zhodné so spektrom elektromagnetických vĺn zdravých buniek. Tak sa v organizme dokáže opäť vytvárať prirodzená rovnováha.

Toto teplo podporuje látkovú výmenu v tele, posilňuje imunitný systém, uľavuje od krátkodobých aj dlhodobých bolestí a podporuje celkovú regeneračnú schopnosť organizmu. TDP lampa sa preukázala ako veľmi účinná pri riešení veľkého množstva zdravotných problémov, ako sú bolestivé stavy (bolesti svalov, hlavy, atď.), ľahké poranenia, rôzne kožné ochorenia, artritída, zápaly a zlomeniny kostí, kedy zlomeniny sa vo väčšine prípadoch liečia oveľa rýchlejšie.
5 €
14 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5 €
14 €

Kúpené
8x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

29
28
59
35