Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zima s nádychom luxusu v Hoteli Anděl*** v Prahe

Hotel Anděl
5 / 5
45
Popis ponuky

Franz Kafka raz povedal: „Praha nás nepustí, táto malá matka má ostré drápky…“ A mal pravdu. Praha vás pohltí, stiahne do svojho srdca a odo dverí zahodí kľúč. Je neodolateľná a každým rokom jej na kráse pribúda.

Je prosto báječná, je nádherná a tak trochu aj slovenská. Aj vy máte aspoň jedného známeho, ktorý žije v Prahe? :)

Ak ste ešte nenavštívili tento skvost strednej Európy, alebo túžite zaspomínať si na svojské krčmičky, poflirtovať si s históriou a ponoriť sa do umenia pouličných umelcov, neváhajte a spravte si dovolenku v Hoteli Anděl ***.

Váš kupón zahŕňa:

 • 1, 2 alebo 3 noci v štandardnej izbe pre 2 osoby v Hoteli Anděl (viď varianty kupónov)

 • raňajky formou bufetového menu pre 2 osoby
 • fľaša sektu na izbe
 • možnosť neskoršieho odchodu do 14.00 (na vyžiadanie, podľa obsadenosti hotela)

Ubytovanie

Hotel Anděl sa nachádza v širšom centre Prahy, v miestach, kde sa jedinečným spôsobom snúbi história s modernou architektúrou.

Budova hotela, postavená na prelome tohto storočia v pôvodnom štýle klasicismu, bola kompletne zrekonštruovaná a bol jej tak vrátený jej pôvodný lesk štyroch hviezd, bez toho aby boli narušené historické elementy stavby.

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu a sú zariadené v elegantne modernom štýle. K dispozícii máte internetovú prípojku, farebný televízor TV/SAT, minibar a rádio.

Ráno budú pre vás pripravené kráľovské raňajky, ktoré sú servírované formou bufetových stolov, aby ste si mohli vybrať to „pravé orechové“ pre ten najlepší štart do dňa, ktorý strávite s milovanou Prahou.Vaše auto môžete bezplatne zaparkovať priamo pred budovou hotela (nie je možné objednať dopredu), poprípade využiť služby stráženého parkoviska v blízkosti hotela.

Stovežatá a voľný čas

Nesmrteľná Praha! Hlavná tepna európskeho kontinentu, kráska milovaná básnikmi i turistami, žiadaná a márnivá s leskom dávnej architektúry a večne živej slávy. Navštívte najkrajšie korunovačné mesto v strednej Európe a užite si dovolenku v jej srdci.

Vďaka svojej polohe je Hotel Anděl ideálnym východiskovým bodom pre najrôznejšie aktivity. Bezprostredná blízkosť stanice metra a električky vám umožní dopraviť sa behom niekoľko minút k najvýznamnejším a najnavštevovanejším miestam historickej časti Prahy.

Do Prahy sa zamilujete na prvý pohľad. Oslní vás majestátnosťou a neopakovateľnou atmosférou. Z množstva miest, ktoré stoja za návštevu vyberáme niekoľko tipov:

 • Karlov most
 • Pražský hrad
 • Staromestská radnica
 • Múzeum Alfonza Muchu
 • Múzeum B. Smetany
 • Národné múzeum
 • a mnoho ďalšieho

Praha je historickým pokladom, ale aj rajom pre milovníkov piva. Zatúlať sa môžete v jednej z nekonečného množstva pivární a reštaurácií, ktoré vám predstavia tradičnú českú kuchyňu a fantastické pitie.

A jedna romantická spomienka na záver…
48 €
87 €

Kúpené
116x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
48 €
87 €

Kúpené
116x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 48 ľudí
49
Práve prezerá 40 ľudí
45
70