Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Exkluzívne vreckové a lovecké nože

40
Popis ponuky

Podrobnosti o zľave Jedinečný a originálny vianočný darček pre každého chlapa, v ktorom sa skrýva aspoň kúsok dobrodruha. Vreckové a lovecké nože, ktoré majú čepele zhotovené z kvalitných ocelí a rúčky z pravých prírodných materiálov.

Nôž Laguiole s otvárakom na víno kožené puzdro a vrecková ocieľka, rúčka byvolí rohRučne robený nôž francúzskeho typu Laguiole čepeľ je vyrobená z ocele 440c zakalenej na 57 HRC, rukovať je vyrobená z rohu vodného byvola. Súčasťou setu je kvalitná vrecková ocieľka a púzdro z hovädzej kože.

Nôž Laguiole damašková oceľ, kožené puzdro a vrecková ocieľka, rôzne rúčky

Ručne robený nôž francúzskeho typu Laguiole čepeľ je vyrobena z damaškovej ocele zakalenej na 56-58 HRC, Damašková oceľ sa skladá z 2 oceli 1095 a 15n20 ktoré sú ručne kované celkovo je prekladaná 256 vrstvami. Rukovať je vyrobená z rohu vodného byvola, jelenieho parohu, ťavej kosti a exotického dreva. Súčasťou setu je kvalitná vrecková ocieľka a púzdro z hovädzej kože.

Každý nôž je originál preto sa rukovať môže líšiť od obrázku, hlavne u jelenieho parohu nakoľko každý paroh má iné sfarbenie, tak isto aj byvolí roh ma rôznu štruktúru. Vyskytujú sa v ňom pramene bielej farby a.i. Ťavia kosť môže byť biela až miestami sivá.

Damašková oceľ sa nesmie nechávať vo vlkom prostredí a vode nakoľko sa na nej vytvori patina. Neexistujú 2 rovnaké vzory damaškovej ocele, čo nôž to iný vzor.

Povrch ocele je mierne drsný na dotyk a môžu sa na nej nachádzať rôzne nerovnosti a drážky na čepeli, čo je spôsobené skutím 2 ocelí s rôznym obsahom uhlíka, no nemá to žiaden vplyv na funkčnosť. Táto oceľ spája tie najlepšie vlastnosti vysoko uhlíkových ocelí a ocelí s nízkym obsahom uhlíka.

Lovecký nôž puma alebo rysLovecký nôž je vyrobený z ruskej ocele 65x13 zakalenej na 59 HRC, rukovať je z kaukazského orechu napustená včelím voskom čiže odoláva poveternostným podmienkam.

36 €
60 €

Kúpené
16x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
36 €
60 €

Kúpené
16x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

17
61
44
50
Práve prezerá 38 ľudí