Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

3 alebo 6 dní pre 2 osoby s polpenziou v hoteli Anděl v Jeseníkoch. Hotel blízko lyžiarskej zjazdovky, s vlastnou saunou a vírivkou? A to všetko v krásnej prírode Jeseníkov, v čerstvo zrekonštruovanom, rodinnom hoteli Anděl. A navyše sa môžete tešiť na lahodnú polpenziu a mnoho zábavy.

Hotel Anděl
0 / 5
39
Popis ponuky

Novo zrekonštruovaný hotel Anděl je menší rodinný hotel s reštauráciou v podhorí Jeseníkov, v malebnom mestečku Andělská Hora s nie viac ako 400 obyvateľmi. S panenskou prírodou okolo, lúkami a hlbokými jesenickými lesmi, na dosah vrcholom Jeseníkov, poskytuje ideálne zázemie pre horskú rekreáciu.

Ubytovanie

Kapacita hotela je 45 lôžok v 13 izbách a apartmánoch. Všetky majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Hotel ďalej disponuje vlastnou saunou až pre 10 ľudí a vírivkou, uzavretou záhradou či slnečnou terasou s výhľadom do kraja.

Stravovanie

Reštaurácia hotela Anděl s kapacitou 45 miest sa zameriava najmä na českú kuchyňu s dôrazom na miestne suroviny. Vy si tu v rámci balíka môžete po celý pobyt vychutnávať bohatú polpenziu. Vy sa môžete tešiť na skvelú polpenziu.

Môžete si tu užiť prechádzky a túry po okolí, ale aj aktívny odpočinok na bicykloch alebo na lyžiach v miestnom zasnežovaná skiareáli Annaberg a dokonca aj na loďkách kúsok od hotela pri rybníku. Deň môžete zakončiť s priateľmi v hotelovej saune alebo vírivke s pohárom dobrého vína z hotelovej reštaurácie.

Priamo pri lyžiarskych stredísk Annaberg a Suchá Rudná viete využiť veľké zľavy na vleky. Ideálne tiež v dosahu kúpele Karlova Studánka, Ski Malá Morávka, Karlov, Vrbno pod Pradědem, Praděd. Moderné wellness a SPA v neďalekom Bruntále - 6 km.

Tipy na výlety

Skiareál v Suché Rudnej (3 km)

Areál v Suché Rudnej je situovaný na severnú stranu. Preto býva rýchlejšie zasnežený a kvalita snehu na dvoch umelo zasnežovaných zjazdovkách je po celú sezónu perfektné. Areál je vybavený tromi vleky typu Poma a školským vlekom.

Kúpele Karlova Studánka (9 km)

Kúpele stojí na mieste železiarsky osady Hubertova a preslávili ich pramene železitej kyselky aj čisté horské lesnaté prostredie. Preto je toto známe kúpeľné letovisko tiež obľúbeným turistickým centrom a dobrým východiskovým bodom na Praděd.

Vodná nádrž Slezská harta (26 km)

Jedna z najväčších - a hovorí sa, že aj z najkrajších priehrad - bola vybudovaná na rieke Moravicici v roku 1997. Má viacúčelovú funkciu - zabezpečuje protipôvodňovú ochranu, zlepšuje prietoky v tokoch v čase sucha, slúži k chovu rýb, športovému a rekreačnému rybárčeniu, vodným športom a plavbám na jachtách, plachetniciach alebo malých plavidlách.

Doplatky:

  • Dieťa do 15 rokov na vlastnom lôžku za 200 Kč (8 Eur) / noc (cena vrátane polpenzie)
  • Deti bez nároku na lôžko a stravu majú pobyt zdarma.
  • Detská postieľka 70 Kč (2,80 Eur) / noc
  • Pes malej rasy 100 Kč (4 Eur) / noc
  • V cene nie je započítaný rekreačný poplatok obci 10 Kč / osoba staršia ako 15 rokov / deň / poplatok splatný na mieste

59,99 €
97,69 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59,99 €
97,69 €

Kúpené
3x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
21
46
50