Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Intenzívny program formovania postavy HIIT. Dostaňte sa konečne do formy s HIIT! 10x cvičenie a 10x proteínová výživa. Vypracovanie cvičebného plánu na mieru s kompletným jedálničkom. Naviac vstupná a opakovaná analýza po 2 týždňoch. Malý bonus zdarma.

50
Popis ponuky

Viete, čo to znamená dať si poriadne do tela? A teraz nemyslíme jedlo. Vaše nové štyri najobľúbenejšie písmená sú HIIT! Cvičebný vysoko intenzívny intervalový tréning! Zistite ako chutí ten skvelý pocit, keď viete, že to, čo robíte, skutočne funguje! 

Pre všetkých, ktorí sa túžia opäť cítiť zdravo a príťažlivo s postavou o pár konfekčných čísiel menšou, sme pripravili v spolupráci s Fitclub Dom športu kompletný program na správne formovanie postavy a úpravu váhy, ktorý vám po dôkladnej analýze nastavia odborníci presne na mieru. Čo je HIIT?

Vysoko intenzívny intervalový tréning je revolučná cvičebná metóda, kedy sa krátke intervaly cvičenia striedajú s odpočinkom. Pri cvičení zapojíte väčšinu svojich svalov a výsledky sú priam ohromujúce, a to všetko za neuveriteľne krátky čas. A nemusíte sa báť, že to bude nad vaše sily. Z cvičenia načerpáte novú energiu a silu na zvládnutie všetkých cvikov. V cene vášho kupónu máte:

  • 10× hodinové cvičenie
  • 10× proteínová výživa
  • vypracovanie cvičebného plánu na mieru s kompletným jedálničkom
  • vstupná a opakovaná analýza po 2 týždňoch
  • cvičí sa v stredy o 20:00 a v piatky o 19:00

Vaša cesta za ideálnou postavou bude každé dva týždne pod kontrolou a vy sa budete môcť tešiť čoraz štíhlejšej a pevnejšej postave, ktorú získate zdravou cestou a vyváženou cestou.

Každá cvičebná hodina pozostáva z aeróbnej časti – zahriatie organizmu a zvýšenie tepovej frekvencie, cvičenia s vlastnou váhou a HIIT intenzívny tréning a zdravotný strečing.

Výhody HIIT

  • efektívne znižuje množstvo telesného tuku až 2 – 5% za 3 týždne
  • afterburn Efekt – zrýchlenie metabolizmu 3 až 6× po dobu 48 hodín
  • o 700% účinnejší tréning ako hodinové kardio
  • posilňuje imunitný systém
  • zlepšuje kondíciu a výkonnosť

V cene služby je kontrolné meranie po každých 2 týždňoch, ktoré zahŕňa:

Po vyhodnotení týchto údajov vám bude vypracovaný program na zmenu pitného režimu, stravovacích návykov a používania funkčných potravín.

Naviac zdarma

Špeciálny bonus pre prvých 10 záujemcov vzorka zdravej desiaty formou proteínovej tyčinky a počas 2 tréningov dostanete iontový nápoj zdarma. Cvičí sa priamo v Dome športu na Junáckej 6 v telocvični, pri rezervácii na prvú hodinu Vás informujú.
30 €
60 €

Kúpené
37x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
30 €
60 €

Kúpené
37x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
46
38
55