Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Wellness pobyt, lyžovačka na Orave. Lyžovačka v jednom z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich stredísk Orava Snow a oddych v neďalekom wellness hoteli Tyrapol. Ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness a zľava na skipassy.

32
Popis ponuky

V najstudenšej slovenskej doline v Oravskej Lesnej nájdete všetko čo potrebujete na poriadnu zimnú dovolenku. Nájdete tu jedno z najrýchlejšie sa rozvíjajúc slovenských lyžiarskych stredísk a v hoteli Tyrapol na vás čaká moderné wellness centrum, kde si po náročnom dni na svahu môžete dopriať luxusný oddych.

Hotel Tyrapol Vám ponúka ubytovanie v samostatných dvoj a troj lôžkových izbách s možnosťou prístelky, apartmánov a rodinných mezonetových izbách. Súčasťou každej izby je samostatné sociálne zariadenie, TV/satelit, telefón.

V hoteli sa nachádza reštaurácia so širokou ponukou jedál z domácej kuchyne, ďalej predajňa potravín a pohostinstvo.

Wellness centrum Vám ponúka fínsku a parnú saunu, ochladzovací bazén alebo fínske vedro, ktoré zaručí príjemné prekrvenie pokožky a blahodarný účinok na celý obehový a imunitný systém.

Súčasťou rekreačného centra je plavecký bazén s rozmermi 15m x 15m a s hĺbkou od 1,2 m do 1,4m, vybavený modernou technológiou úpravy a filtrácie vody. Je doplnený vonkajším chrličom vody.

Hotel Tyrapol tiež ponúka možnosť organizovania obchodných konferencií, seminárov, prednášok či školení v kongresovej sále s kapacitou do 200 osôb, plne vybavenou audiovizuálnou technikou. K dispozícii je taktiež prednášková miestnosť s kapacitou 30 miest a salónik pre 14 osôb.

www.tyrapol.sk
89 €
130 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
130 €

Kúpené
2x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť