Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Konverzačné kurzy angličtiny, nemčiny, francúzštiny i španielčiny. Jazykový kurz podľa výberu v rozsahu 8 - 32 hod. s možnosťou absolvovania niektorých kurzov s native speakerom. Určené pre všetky vekové skupiny a vedomostné stupne.

59
Popis ponuky

Čo bolo skôr, sliepka alebo vajce? To je zapeklitý problém rovnako ako otázka, či skôr gramatiku alebo konverzáciu. Každému vyhovuje niečo iné, ale konečným cieľom každého študenta cudzieho jazyka je vedieť rozprávať. Zamerajte sa preto na konverzáciu namiesto dokonalej gramatiky.

Kurzy v jazykovej škole TRUST English vás spoľahlivo rozhovoria.

Všetky kurzy sú zamerané najmä na komunikáciu a dohovorenie sa vo vybranom jazyku. To znamená, že sa preberá konkrétna téma, o ktorej sa na hodine konverzuje. Gramatika sa preberá v prípade, ak v nej majú študenti nejasno. Kurzy sú vhodné pre všetky vekové skupiny, malých aj veľkých, študentov i pracujúcich.

Jazykový kurz podľa výberu v rozsahu:

  • 8 hod. (1 mesiac)
  • 16 hod. (2 mesiace)
  • 24 hod. (3 mesiace)
  • 32 hod. (4 mesiace)

Vyberte si z jazykov a úrovne:

  • na výber anglický/nemecký/španielsky/francúzsky vo forme začiatočníci/mierne pokročilí/pokročilí
  • pri 4 mesačnom kurze je možné absolvovať: nemčinu pre opatrovateľky, angličtinu pre maturantov
  • angličtinu a španielčinu je možné absolvovať s native speakerom

Výučba je primárne zameraná na komunikáciu. Používaním tejto metódy sa študent učí neustále rozprávať počas celej vyučovacej hodiny. Tvoria sa menšie skupinky, aby mal každý dostatočný priestor prejaviť sa a precvičiť si hovorený jazyk.

Výsledkom je odbúranie strachu z rozprávania, získanie sebavedomia a porozumenie hovorenému cudziemu jazyku. Takto sa naučíte rozprávať pomerne rýchlo a bez stresu. Táto metóda je vhodná pre všetky jazykové úrovne od začiatočníkov až po pokročilých.
24,90 €
60 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
24,90 €
60 €

Kúpené
7x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

69
50
50
46