Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Romantický pobyt Morava pre DVOCH na 3 dni v Hoteli Allvet*** pri Brne. Využite platnosť počas Valentína a vychutnajte si romantickú večeru, fľašu archívneho vína a privátne wellness, kde si oddýchnete v saune s aromaterapiou a vo vírivke.

42
Popis ponuky

Chvíle plné pohody a romantiky na južnej Morave

Krajina južnej Moravy má úžasnú atmosféru, ktorú nenájdete nikde inde. Ubytujte sa v príjemnom hoteli, užite si romantický pobyt a spoznajte krásy tohto kraja i servis, ktorý Vám hotel poskytne! Aj taký môže byť Váš tohtoročný Valentín!

Odpočinok v kraji vína

Len kúsok od Brna nájdete príjemný Hotel Allvet***, ktorý si Vás dovoľuje pozvať na romantickú dovolenku plnú relaxácie. Nádherný areál hotela Vás priam nabudí na relax.

Vo dvojici si tu užijete ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením, telefónom, TV a Wi-Fi.

Kulinárske špeciality a hotelová vináreň

V rámci kupónu si v hotelovej reštaurácii pochutíte na bohatých raňajkách a na romantickej trojchodovej večeri pri sviečkach. Tešiť sa môžete na fľašu ocenenéhoarchívneho vína ročník 2003.

Štýlová hotelová reštaurácia pripravuje poctivú českú aj medzinárodnú kuchyňu, výhradne z čerstvých surovín. Reštaurácia sa každý mesiac zameriava na najrôznejšie pochúťky, aké Vám inde len tak neponúknu. Ochutnať môžete napríklad sushi, ale aj thajskú alebo francúzsku kuchyňu!

Hotel má vlastnú vináreň v historických pivničných priestoroch pod reštauráciou. Tu si môžete užiť pravú moravskú atmosféru a degustovať, čo hrdlo ráči.

Aktívna dovolenka s oddychom

A to nie je všetko! K romantickej atmosfére patrí aj leňošenie v privátnom wellness. Svoje telo budete rozmaznávať 30 minút vo vírivej vani s vonnou esenciou pre uvoľnenie celého tela a 75 minút v saune s aromaterapiou a peelingovou soľou. Komu sa takéto hýčkanie zapáči, môže využiť aj ďalšie wellness služby a vybrať si zo širokej ponuky masáží.

Ak svoju dovolenku radi trávite aktívne, určite Vám príde vhod ihrisko, ktoré je v areáli hotela. Môžete si tu zahrať tenis, beachvolejbal alebo badminton. Romantické prechádzky vo dvojici nemusia mať vždy vytýčený cieľ, ale keď sa na jednu takú vydáte, rozhodne navštívte oboru so zvieratkami!

Kam vo Vyškove a okolí

Hotel Allvet leží iba 2 kilometre od Vyškova, v ktorom nájdete množstvo možností, ako tráviť voľný čas. Zájdite si napríklad:

  • do vyškovského aquaparku s plaveckým bazénom a vodnými atrakciami
  • do vyhlásenej ZOO s Dinoparkom
  • za vyškovskými historickými pamiatkami - zámok, zámocká záhrada, morový stĺp, renesančná radnica, kaplnka sv. Anny...a ďalšie)
  • vydať sa môžete aj za poznaním moravskej metropoly Brna
Na skok do juhomoravskej metropoly

Keby ste predsa len vyčerpali všetky tipy na výlety, určite sa vyberte do Brna. Navštívte pamiatky ako sú Špilberk, Petrov, brnenské podzemie alebo Villa Tugendhat. Zájdite si do divadla, múzeí a na výstavy, dajte si zmrzlinu v jednej z mnohých kaviarní či si urobte piknik v Lužáneckom parku alebo na Kraví hoře (kde nájdete aj kúpalisko).

Kým páni môžu obdivovať exponáty v Technickom múzeu, dámske osadenstvo môže prechádzať obchody vo Vaňkovke alebo Olympii. Spoločne potom napríklad vystúpajte na jednu z mnohých kostolných veží a pokochajte sa pohľadom, pri ktorom budete mať Brno ako na dlani.
99 €
171 €

Kúpené
61x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
171 €

Kúpené
61x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

24
Práve prezerá 37 ľudí
50
50
50
Práve prezerá 43 ľudí