Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Privátny vstup do sauny pre 2 až 4 osoby s fľašou sektu alebo pivom. Fínska sauna je skvelým spôsobom ako z tela vyhnať toxíny, únavu aj stres. Keď k nej máte ešte aj pohostenie, je to dvojitá výhra – ozdravíte svoje telo a rozmaznáte svoje bruško.

54
Popis ponuky

Vstúpte do sveta pary a uvoľňujúceho tepla s pohárom sektu alebo sviežeho piva v ruke. Užívajte si privátnu saunu so všetkými výhodami, ktoré prináša a pri chladivom usrkávaní zabudnite na to, že sa s vami život nemazná. Tu vás totiž život priamo rozmazná! 

Pohoda vo fínskej saune, možnosť odskočiť si do chladivého bazéna a skvelé pohostenie vyplnia každú vašu túžbu a vy odídete svieži a oddýchnutí.

Vstup zahŕňa:

  • fínsku saunu pre 2 až 4 osoby
  • 4 pivá 10° alebo fľaša sektu

Po saunovaní vám skvelo padne návšteva ochladzovacieho bazéna s izbovou teplotou vody alebo odpočiváreň s lehátkami, či ratanové sedenie so stolíkom. Pri pivku alebo sekte zhodnotíte uplynulý deň a pokiaľ by na vás teplo zo sauny zapôsobilo až príliš, možno by sa vám v hlbokom filozofickom dumaní, ktoré zo sebou prináša „náladička“, podarilo nájsť liek napríklad na hospodársku krízu.

Saunovanie taktiež môžete skombinovať s niektorou z množstva aktivít v centre IMET, či už s masážami, squashom alebo telocvičňou. Neváhajte a vyskúšajte si aktívny a prospešný odpočinok, ktorý vás nabije novou energiou do ďalšieho dňa.
18,90 €
41 €

Kúpené
14x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
18,90 €
41 €

Kúpené
14x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
70
80
40