Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Autolekárnička - STOP pokutám alebo Vždy pripravení! Zaobstarajte si autolekárničku zodpovedajúcu platnej vyhláške. Možnosť osobného odberu.

57
Popis ponuky

„Prisáhám, že tu ešte včera bola!… Stará 7 rokov? To nemôže byť pravda… Mám rýchloobväz a nožnice, stačí nie?“

Čo je jednoduchšie než vymýšľať výhovorky pre pánov policajtov o tom, prečo nemáte kompletnú zákonnú autolekárničku? No predsa jednu si zaobstarať a všetci budú spokojní, aj vy, aj policajti.

Pri riadení motorového vozidla je zodpovednosť a opatrnosť na prvom mieste. Napriek tomu sa vyskytujú situácie, kedy je ohrozený život váš i život vašich spolujazdcov či iných účastníkov cestnej premávky. V takomto prípade je potrebné zachovať pokoj, urýchlene zareagovať a poskytnúť prvú pomoc.

Autolekárnička je nenahraditeľným pomocníkom pri malých úrazoch, ale aj vážnych autonehodách. Poskytuje vám návod i materiál na ošetrenie ľahších i závažnejších poranení.

Autolekárnička zodpovedá platnej vyhláške MZ SR č. 143/2009 Z. z.. Je v plastovej krabičke oranžovej farby a chránená fóliovým obalom. Obsahuje predpísanú výbavu pre motorové vozidlá kategórie M1, N, T, C a kartu prvej pomoci. Autolekárnička má expiračnú dobu až do roku 2016.

Zaobstarajte si predpísanú autolekárničku, buďte pripravený poskytnúť prvú pomoc a zachrániť život.
6,90 €
15,90 €

Kúpené
77x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,90 €
15,90 €

Kúpené
77x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

17
Práve prezerá 48 ľudí
50
30
67